2014 Anneler Günü: Hangi Anneye Hangi Hediye

2014 Anneler Günü: Hangi Anneye Hangi Hediye

pin
11 Mayıs Anneler günü kapıda. Anneleri onurlandırmak, sevginin özel bir bağını paylaşmak ve sevgi dolu hediyelerle onları şımartmak için mükemmel bir fırsat günü sizi beklemekte.

Sadece anneleri değil, tüm kadınları şımartmak ve hatırlandıklarını hissettirmek için bu özel günde mükemmel bir hediye bulmak her zaman kolay değildir.

Belki de; en güzel hediye onun yanında olmak, birlikte vakit geçirmek ve hatırlandığını hissettirmektir.

Yine de, anne tipinize göre hediye seçenekleri yaratmak da sizlerin elinde.


Çalışan ve ev anelelerine; Çiçekler yüzlerce dil konuşurlar. Duygularınız ve hislerinizi ifade etmenin en iyi yoludur. İster çalışan bir anne olsun ister bir ev annesi olsun, bu güzel hediye ona verebileceğiniz en güzel armağanlardan bir tanesidir. Çiçekler aynı zamanda bir eklenti hediyenin yanında hizmet de verebilirler.

Tasarıma düşkün annelere; Annenizin yaşam tarzı ve tutumlarına göre bir aksesuar hediyesi, onu övmek ve iltifatlandırmak için iyi bir hediye olabilir.

Her şeyi olan annelere; bir çiçek ve tüm gününüzü ona ayırarak dışarıda vakit geçirmek onu oldukça mutlu etmeye yetecektir.

Geleneksel annelere; yemek yapmayı seven bir anneye güzel bir yemek kitabı, mutfağında kullanabileceği özel bir hediye,

''Her yeni ay doğuşunda bakarım ben göklere,
Şahit olurum bizi gören binlerce meleklere,
Girerler anne gibi şefkatle, en katı yüreklere.
Bilmem ki melekler annemidir,
Bildiğim tek şey var: BENİM ANNEM MELEKTİR''


Tüm kadınların anneler günü kutlu olsun...

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR