Aşkı Hissedebileceğiniz Cinsel Olmayan Dokunuşlar

Aşkı Hissedebileceğiniz Cinsel Olmayan Dokunuşlar

pin
Bir dokunuşla kelimelerden daha çok sevgi ve aşkı iletebilmeniz mümkündür.

İki kişi ilk kez aşık olduklarında aralarında daha çok fiziksel temas mevcuttur.

Yolları boyunca bir yerde aşkın rüya gibi vurulma evresi başlar. Aşkın evreleri Arassındaki geçiş başlar.

İlerleyen ilişki, cinsel yakınlığa ve cinsel dokunuşlara ihtiyacı duyar. Ama aynı zamanda cinsel olmayan dokunuşlardan da bir doz gerekir.

Cinsel olmayan dokunuşlar, Aşkı hissedebilmemiz için gerekli olan ilişkinin gidişatındaki doyuruculuk bakımdan önemlidir.

Bu dokunuşlar güvenin bir göstergesidir. Endişeleri azaltır, çiftleri birbirine daha yakınlaştırır ve günlük hayatlarında mutlu olmalarını hissettirir.

Dokunuşlarla sevgilinizi memnun edebilirisiniz. Bu dokunuşlar aranızdaki bağın güçlenmesine ve daha yakın olmanıza yardımcı olacaklardır.

Sevgi dolu ilişkinize farklı bir boyut katmak ister misiniz? Sevgi dolu dokunabilmenin oluşturduğu dili kullanmak ister misiniz? Elinizi uzatın ve dokunun;

Alnını öpün.
Gıdıklayın.
Saçlarını okşayın.
Avuç içine ve kollarına dokunun.
Birlikte dans edin.
Ellerini tutun.
Sarılın.
Yanağına dokunun.
Ayakları ile oynayın.
Öpün…

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR