Dış Görünüş Hariç Erkeklerin Kadınlarda İlgilendikleri Şeyler

Dış Görünüş Hariç Erkeklerin Kadınlarda İlgilendikleri Şeyler

pin
Görünüşünüz hemen hemen her zaman bir erkeğin sizin hakkınızda fark ettiği ilk şeylerden biridir. Dış görünüş fiziksel cazibe de büyük bir rol oynasa da her şey değildir.

Eğer harika bir fiziğe ve uyumlu bir görüntüye sahipseniz, kesinlikle herhangi bir erkeğin dikkatini dağıtabilirsiniz. Ama bu size sadece birkaç saniyelik veya dakikalık bir avantaj sağlayabilir.

Eğer kartlarınızı doğru oynarsanız, herhangi bir beyin saniyeler içinde dikkatini çekip sizi fark etmesini sağlamak ve birkaç dakika içinde onu çekim alanınıza almanız kesinlikle imkânsız değil. Nasıl mı?

Dişilik. Dişilik her kadının en büyük değeridir. Ve bu değere hiçbir erkek karşı koyamaz. Birçok kadın inanışının aksine, dişiliğin bir zayıflık işareti veya seks objesi olduğunu düşünmeyin.

Eğlenceli / neşeli karakterler. Eğlenceli olmak başarılı her ilişkide olması gereken bir özelliktir. Hayatta mutlu olan ve eğlenceyi seven bir kadınının dünyası, her erkeğin ilgi odağı olabilir. Erkekler neşeli ve eğlenceli kadınlardan etkilenirler. Onlar sürekli stresli ya da mutsuz ve depresif olan kızlardan nefret ederler. Unutmayın, gülmek bir mizah duygusuna sahip olmaktır.

Yüz ifadesi. Güzel bir yüz ifade içermiyorsa boş ve anlamsızdır. Göz teması kurmak, hafif yüze gülümseme, tebessüm ve mimik katmak karşı tarafı hipnotize etmeye yetecektir.

Benlik saygısı. Öz saygı ve öz değer dünyaya karşı tutumlarınızda önemli bir rol oynar. Yeteneklerinize odaklanın ve sezgilerinize güven. Kimseniz o olun. Kendinizi değiştirmeye çalışmayın. Kendinize inananın.

Zeka. Zeki ve dünyanın farkında olan bir kadını hiçbir erkek tehdit olarak algılamaz. Aksine onlarla konuşmaktan zevk alırlar.

Kendine güven. Bir kadının koruyucusu gibi hissetmek veya onların ihtiyaçlarını karşılamak birçok erkeğin dikkat istediği bir şeydir. Bu evrimin onlara öğrettiği bir şeydir.

Güven. Kendine güvenmeniz kim olduğunuzu ve kendi hayatınızı ne kadar kontrol ettiğinizi gösterir.

Tutumlarınız. Erkekler anında şefkatten etkilenirler. Fiziksel özelliklerin ötesinde, nazik ve düşünceli bir bayan cazibe oyununda büyük bir rol oynar. Kendinizi beğenmiş ve kibirli olan bir kişi olarak göstermek ister miydiniz?

Koku. Bu sizin için harikalar yaratabilecek küçük sinsi bir ipucudur.

İç güzellik. Eğer bir erkeğin fiziksel görünüşe dayanan bir birliktelik isteyeceğini düşüyorsanız, gerçek olan o kadının kendisi hakkında ne hissettiğinin yansıması ile yaşanan ilişki olduğudur. Eğer aynaya baktığınızda kendinizle ilgili ne görüyorsanız, başkalarının da size bakarken onu göreceğinden emin olun.

Kendine bakan kadınlar. Sağlıklı, cildine ve kendisine bakan bir kadın her zaman diğer kadınlardan daha avantajlıdır.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR