En Sık Görülen 15 Rüya ve Anlamları

Uçma -  Kolayca uçuyor ve aşağıdaki manzaranın keyfin çıkarıyorsanız, bir durumun tam üstünde olduğunuzu ya da bir şey de yükseleceğiniz anlamına gelir. Ayrıca hayatınızdaki bazı şeylere yeni ve farklı bir bakış açısı ile bakacağınızda ifade eder. Zorlukla uçmak veya uçarken engelerle karşılaşmak ise, kendi şartlarınız ile ilgili kontrol gücünün eksikliğini ifade eder. Bu engeller ve zorluklar hayatınızdaki birşeyin veya birisinin yolunuz üzerinde durduğunu anlatır. Ayrıca bu bir güven eksikliğinin de göstergesidir. Eğer rüyanızda uçuyorken korkuyorsanız, bir sonraki adımı atmaya hazır olmadığınızı veya meydan okuyacak güçte olmadınızı anlatmaya çalışır.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
2/15
Uçma - Kolayca uçuyor ve aşağıdaki manzaranın keyfin çıkarıyorsanız, bir durumun tam üstünde olduğunuzu ya da bir şey de yükseleceğiniz anlamına gelir. Ayrıca hayatınızdaki bazı şeylere yeni ve farklı bir bakış açısı ile bakacağınızda ifade eder.

Zorlukla uçmak veya uçarken engelerle karşılaşmak ise, kendi şartlarınız ile ilgili kontrol gücünün eksikliğini ifade eder. Bu engeller ve zorluklar hayatınızdaki birşeyin veya birisinin yolunuz üzerinde durduğunu anlatır. Ayrıca bu bir güven eksikliğinin de göstergesidir.

Eğer rüyanızda uçuyorken korkuyorsanız, bir sonraki adımı atmaya hazır olmadığınızı veya meydan okuyacak güçte olmadınızı anlatmaya çalışır.