Erkekler Neleri Seksi ve Çekici Bulur

Erkekler Neleri Seksi ve Çekici Bulur

pin
Kadınlar her zaman bir erkeğin dikkatini çekebilmenin bir yolunu bulabilirler. Kasıtlı veya kasıtsız. Erkeklerin en çok hoşuna giden bazı şeyler ise istemsiz ve doğal olanlardır.

Diğer bayanlar önünde ekstra avantajlarınızın olmasını istiyor ya da bir erkeğe tatlı, çekici ve seksi görünmek istiyorsanız, günlük yaşamınızda bazı basit şeyleri uygulayarak istediklerinizi elde edebilirsiniz. Bir erkeğin bir kadında neyi çekici bulduğunu bilmek, bir erkeği etkileyebilmenin en basit kuralıdır.

Basit ve görsel yaratıklar olan erkeklerin, cazibeye kapılması çok hızlı gerçekleşir. Aslında her şey ilk izlenimden sonra başlar. Ancak bu zamanla pozitif veya negatif yönde değişebilir.

Neşeli kadınlar. Ekstra dikkat çekmek istiyorsanız, neşeli göründüğünüzden emin olun. Neşeli bir tutum hızlıca bir adamın kalbini eritebilir.

İyi giyimli ve iyi görünümlü bir kadın. İyi giyinmek ve iyi görünümlü olmak, hem kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacağı gibi hem de karşı cinsi etkilemenin en kolay yolarından biridir. Dikkat etmeniz gereken şey aşırı makyajlı, parfümlü ve donatılmış giysilerden uzak durmanız.

Cilveli kadınlar. Kadınsılığın özeliklerinden biridir cilveli olmak. Bu bir kadını daha kadınsı kadın yapar ve güzel cilve yapan bir kadına hiçbir erkek karşı koyamaz. Yalnız cilve ile işveyi birbirine karıştırmayın. İşve cinsel çekicilik için kullanılan tavır ve davranışlardır. Cilve ise şirin ve tatlı görünmek için takınacağınız tavır ve davranışlardır.

Teninin sadece bir kısmını gösteren kadınlar. Bunun anlamı cildinizi tamamen göstermek değil. Zaten aksi durumda erkekler bunu anlar. Bunun için ince ayarı yakalamanız lazım.

Baştan çıkarıcı bir sese sahip kadınlar. Yine bu sesinizi değiştirmeniz gerektiği anlamına gelmemeli. Bilimsel olarak kanıtlanmış olan bir kadının ses tonu, erkeği etkileyen ender şeylerden biridir. Baştan çıkarıcı ses sanatında uzmanlaşmak ve buna odaklanmak zaman alabilir ya da zamanla kazanabileceğiniz bir şeydir. Gerektiğinde tiz bir ses tonu veya düşük ve yumuşak ses yükseltilmesi veya alçaltılmasını egzersizler ile her kadın kazanabilir.

Erkeğin bakışlarını onaylayan kadınlar. Bu belki de baştan çıkarmanın en önemli adımlarından biridir. Göz teması ile etkilemek istediğiniz erkeğe ufak bir tepki sebebi verirsiniz. Bir erkeğin size daha çok yaklaşmasını istiyorsanız, geri dönüşümlü göz tepkilerini karşılıklı olarak vermeniz gerekir. Bunun için gülümsemeniz gerekmez.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR