Evliliğin 7 Aşaması

Evliliğiniz boyunca aşağıdaki farklı evlilik aşamalarını tadıyor olacaksınız.   Birinci Aşama: Tutku  Çiftlerin arasında romantizm, yoğun cazibesel bir bağın ve taahhütlerin olduğu balayı aşamasıdır. Geçmişe bakıldığında, genellikle kısa ömürlü bir bahar gibi görünür. Bu evrede tutku aşamaları çok güçlü ve önemlidir. Çiftler sadece birbirine neşeli, tutkulu ve deli gibi aşık değil aynı zamanda sonsuz ilişkilerini destekleyecek güven, saygı ve duygusal yakınlık kurmaya başlar. Maalesef ki, genellikle 2 yıl içerisinde çiftler arasındaki bu ilk sihir kaybedilir.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/7

Başarılı bir evliliği inşaa etmek bir ömür boyu mücadele etmeyi gerektirir. Bir evlilikteki farklı aşamaları anlayabilmek daha güçlü ve daha iyi bir ilişki kurmaya yardımcı olur.

Evliliğiniz boyunca aşağıdaki farklı evlilik aşamalarını tadıyor olacaksınız.

Birinci Aşama: Tutku

Çiftlerin arasında romantizm, yoğun cazibesel bir bağın ve taahhütlerin olduğu balayı aşamasıdır. Geçmişe bakıldığında, genellikle kısa ömürlü bir bahar gibi görünür. Bu evrede tutku aşamaları çok güçlü ve önemlidir. Çiftler sadece birbirine neşeli, tutkulu ve deli gibi aşık değil aynı zamanda sonsuz ilişkilerini destekleyecek güven, saygı ve duygusal yakınlık kurmaya başlar. Maalesef ki, genellikle 2 yıl içerisinde çiftler arasındaki bu ilk sihir kaybedilir.