İtiraflar: Erkeğiniz Hakkında Nefret Ettiğiniz Şeyler

İtiraflar: Erkeğiniz Hakkında Nefret Ettiğiniz Şeyler

pin
Biz erkekleri oldukları gibi seviyoruz. Ama onunla ilgili bir şey değiştirmek isteseydiniz, daha mükemmel olabileceğini düşündüğünüz şey nedir? Ya da her şeyden daha çok onunla ilgili hoşunuza gitmeyen veya nefret ettiğiniz şey nedir?

Erkeklerin Mars'tan, kadınların ise Venüs'ten geldiği söylenir. Yan yana yaşamak zorunda olunsa da, gerçek! Her zaman birbirimize yabancı olacak olmamızdır.

Alışkanlıkları mı? Dominant olması mı? Kötü bir ağza sahip olması mı? Taahhütlerini yerine getirmemesi mi? Eleştirici olması mı? Gözünüzün önünde başka kadınları süzmesi mi? Güvensizlik halleri mi? Öngörüleriyle hareket etmesi mi?... Belki bu listedeki sorular sonsuza gidebilir.

Peki! Sizin paylaşmak isteyeceğiniz itiraflarınız nelerdir? Yazmak için biraz cesaret!

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR