O Sizin Bir Taneniz mi?

O Sizin Bir Taneniz mi?

pin
Aşık olmak zordur, ama hala aşkın kolay kısmıdır. Eğer gerçek aşkı ve mutluluğu arıyorsanız, bilmeniz gereken o sizinle sonuna dek orada olacak mı? Ya da o sizin için bir tane mi? Bunu altı işaretle öğrenebilirsiniz.

İlişkiler mükemmel bir çift ayakkabı gibidirler. Süslü görünebilirler ama birlikte yürüyüşe çıkmadıkça asla size uygun olup olmadıklarını bilemezsiniz.

Aşk söz konusu olduğunda, kendi içgüdülerine güvenmek en iyisidir.

Çoğu kez, gerçekten iyi erkeklere rastlamaktayız, ama kimya eksikliği ya da bir şey yanlış hissetmemizi sağlayabilir.

Onun sizin bir taneniz olup olmadığını bu 6 işareti kullanarak öğrenebilirsiniz.

O hislerini paylaşır.

Uzun vadeli sevginin en önemli şartlarından biri iletişimdir. O nasıl hissettiğini anlatıyor mu? Ve senin duygularını soruyor mu? İletişim kurmak aslında sizin hem birbirinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olacak hem de gelecek yıllarda acı çatışmalara yol açabilecek yanlış anlamaları önlemek açısından önemlidir.

O senin ihtiyaçlarına önem veriyor.

Birçok ilişkilerde, aslında erkekler kadının gerçekten ne istediğini biliyorlar. Ama bu konuda hiçbir şey yapmazlar.

O gerçek seni görür.

Gerçek seni görebiliyorsa senin için onun bir tane olduğunu bileceksin. bütün kadınlar erkeklerin görsel yaratıklar olduğunu biliyor. Fiziksel görünüşe mi önem verecek yoksa sizi gerçekten görebilecek mi?

O sana saygı duyuyor.

Aşık olduğunuzda, saygı yepyeni bir tanım alır. Aşık olan bir adam sevdiği kadına saygı duyar. Eğer o sizin için bir tane ise, size saygılı davranır ve ihtiyaçlarınızla ilgilenir. Çoğu erkek başka kadınları memnun etmeye isteklidirler ve gerçekten kendi kız arkadaşı ya da eşi umurunda olmaz.

O yaşam alanıza saygı duyuyor.

Arkadaşlarınızla telefonda iken sinirleniyor mu? veya kendi arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda onun yüz ifadesi normal mi? Kıskanç olmak, ilk başta sevimli. Kendi hayatınızda sizi kısıtlıyorsa gerçekten nasıl hissettiğinizi ona söylemeniz gerekir.

O sorumluluğu paylaşıyor.

Sana yardım etmeyi teklif ediyor mu? Eğer o sizin için bir tane ise, sizin problemleriniz aynı zamanda onun ki de.

O sizin bir taneniz mi? Eğer ona bir şans vermez ve aşkın büyüsüne dalıp bir ilişki başlatmazsanız bunun cevabını asla öğrenemezsiniz.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR