Cinsel Cazibe ve Çekicilik

Cinsel Cazibe ve Çekicilik

pin
Cinsel cazibe ve çekicilik. Bazılarımızın sahip olduğu, bazılarımızın ise sahip olamadığı.

Nasıl Seksi ve Çekici Hissedebilirim?

Her yerde güzel kok. Harika kokulu parfümler her zaman bir kadını seksi hissettirebilir. Vücut nemlendirici kokulular ve parfümler nerede olursan ol seksi varlığından bir iz bırakacaktır.

Seksi giyinin. Kıyafetler kendinizi iyi ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Bir kıyafet her kişi üzerinde iyi görünmeyebilir. Önemli olan sizin iyi hissetmenizi ve iyi görünmenizi sağlayacak renk ve stildeki kıyafetleri bulabilmeniz.

Kendinize güvenin. Seksi bir kadınla ortalama bir kadın arasında fark yaratan şey vücut dili ve güvendir.

Harika bir vücudun olsun. Fiziksel çekicilik; iyi görünen ve seksi hisseden her kadında en büyük değerdir. Seksapellik sadece görünümle alakalı değildir. Ama seksapelliğin ve çekiciciliğin %50 si iyi bir vücuda sahip olmaktan gelir.

Her yerde bakımlı olun. Bakımlı olmak sadece makyaj yapmak değildir. Dışarıda nasıl iseniz evde de kendinize aynı özeni gösterin.

Seksi iç çamaşırı giyin. Seksi iç çamaşırı her zaman bir kadını seksi hissettirir.

Erdemlilik taslamayın. Eğer seksi hissetmek istiyorsanız, farklı insanların cinsel ilgi alanları hakkında yargılayıcı olmayın. Seks konusunda açık bir zihniniz olmalı.

Göz teması. Erkek ile gözlerinizi kilitlemek için istekli olun. Eğer flört ya da bir erkekle seksi konuştuğunuz zaman, güçlü ve sarsılmaz göz temasından kaçınmayın. Bu size daha emin ve seksi gösterir.

Kendi beyninizde seksi olduğunuzu hissedin. Her şeyden önce, nasıl görüneceğiniz içinizde nasıl hissettiğinizle bağlantılıdır. Bir erkekle sohbet ederken kendinden emin ve seksi olduğunuzu düşünüyorsanız, karşındaki erkek de senin hakkında aynı şeyleri hissedecektir.

Karşı cinsin dikkatini çekmek. Çalıntı bakışlar ve karşı cinsle flört konuşmaları hep iyi hissettirir. Ve bu kesinlikle seni de seksi hissettirir. Herhangi bir ilgiden utangaç olmamalı, aksine karşı cinsle konuşmaktan zevk alabilirsin. Bundan dolayı, dikkat çekebilmekten zevk almayı öğren.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR