Cinsel İlişkideki En güçlü Afrodizyak

Cinsel İlişkideki En güçlü Afrodizyak

pin
İsmini eski yunan aşk ve güzellik tanrısı Afrodit'ten alan afrodizyaklar; cinsel arzu, istek ve seks hayatında ki olumlu değişiklikleri yaratan uyarıcılardır.

Kişilerin aşk hayatlarını değiştirebilmesi için bunu öncelikle istemeleri ve partnerlerine tutku ile bağlanmaları gerekir. Eğer cinsellik sevgiyle yaşanmıyorsa, afrodizyaklarında hiçbir etkisi olmaz.

Daha güçlü, daha mutlu bir cinsel yaşam için öncelikle kendimize güvenmemiz gerekiyor. Her şey kişinin özgüvenin de saklı.

Terapistlere göre cinsellikte özgüven oldukça önemli. Özgüveni yerinde olan partnerler utanç duygusu yaşamadan, ne istediklerini nelerden hoşlandıklarını bilir ve bunları birbirlerinden talep ederler.

Özgüven eksikliği cinsel işlev bozukluklarının kaynağıdır. Cinsellikle ilgili beyinde dolaşılıp paylaşılmayan her soru hem ilişkilerdeki özgüveni hem cinsellikteki özgüveni sarsar ve eksiltir. Bu eksiklik cinselliğin olumlu yönde yaşanması için bir engeldir.

Her zaman içerinizde bir yerde saklı olan özgüven, ne artar ne azalır. Önemli olan onu doğru zaman ve doğru yerde ortaya çıkarmaktır.

Unutmayın, dünyadaki en güçlü afrodizyak özgüvendir.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR