Erkek ve Kadınların Cinsel Arzularının En Üst Seviyede Olduğu Saatler

Erkek ve Kadınların Cinsel Arzularının En Üst Seviyede Olduğu Saatler

pin
Tabi ki, seks hemen hemen her zaman harikadır. Ama bunu yapmak için günün en iyi zamanı nedir? Ya da kadın ve erkeklerin arzularının daha yoğun olduğu saatler ne zamandır?

Araştırmalara ve uzman kişilerin değerlendirmesine göre hem erkek hem de kadınların cinsel dürtülerinin gün içerisindeki analizleri:

Sabah 6: 00 - 8: 00 arası

Kadınlardaki yüksek melatonin düzeyi ve düşük vücut ısısından dolayı cinsel istekleri daha azdır. Diğer yandan erkeklerin ise bu saatlerde cinsel heyecanları doruğa ulaşır.

Sonuç: erkekler için harika, kadınlar için ideal değil.

Sabah 8: 00 - 12: 00 arası

An itibariyle kadınlar tam uyanık ve seks için hazırdırlar. Bu saatlerde kadınlardaki endorfin düzeyi yüksek seviyelere ulaşır ve kolayca heyecanlanırlar. Erkeklerin sabah saatlerinde zirvede olan testosteron düzeyleri normale döner.

Sonuç: Kadınlar hazır, ama erkekler büyük olasılıkla ikna edilebilir.

Öğlen 12: 00 - 2: 00 arası

Kadınlar için günün en meşgul oldukları zaman olduğundan kafaları meşguldür. Erkelerin ise bu saatler arasında daha kadınlara göre daha uygundurlar.

Sonuç: Kadınlar bu saatler arasında rahatsız edilmek istemezler. Erkeklerde rahatsız olabilirler.

Öğleden sonra 2: 00- 4: 00 arası

Bir kadının üreme sisteminin en iyi olduğu saatlerdir. Semen üretimin en kaliteli olduğu zaman öğleden sonra 4 civarıdır.

Sonuç: Bir bebek istiyorsanız en uygun zamandır.

Öğleden sonra 4: 00 - 8: 00 arası

Hem erkek hem de kadınlar için belki de bunu yapmak için istekli olmadıkları veya erteledikleri vakit aralığıdır. Her şeyden önce akşam yemeği aralığıdır.

Sonuç: Cinsel iştah gerçek iştah tarafından fethedilir.

Akşam 8: 00 - 10: 00 arası

Kadınlar tamamen enerjili ve erkelerinde sekse başlamaya hazır olduğu vakittir.

Sonuç: Erkekler ve kadınlar burada aynı sayfada: Bu ​​seks için günün en iyi zamanı.

Akşam 10: 00-12: 00 arası

Kadınlar enerjik olmamalarına rağmen melatonin düzeyleri tırmanıştadır. Erkeler ise dinlenmek isterler. Eğer Huzursuz Bacak Sendromundan muzdarip iseniz, seks için günün en iyi zamanı.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR