Erkekleri Baştan Çıkaran Kokular

İnsan aklının farklı kokulara farklı yanıt verdiği ve nasıl etkilendiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. erkekleri uyandıran, tutkularını ateşleyen ve karşı konulamayan doğal kokular vardır. Neler mi?   Tarçın: Bu baharatın cinsel isteği artırma özelliklerine sahip olduğu ve doğal afrodizyak olarak kulanıldığı bilinmektedir. Tarçının kokusu erkeklerin temel içgüdülerini cezp etmektedir. Bundan dolayı parfümlerde tarçın, yüzyıllardır erkekleri etkilemek için kadınlar tarafından kullanılmaktadır.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/4

Erkekleri etkileyen kokular! Esanslar, aromalar ve parfümlerin insanlar üzerinde belirgin bir etkisi olduğu bilinmektedir.

İnsan aklının farklı kokulara farklı yanıt verdiği ve nasıl etkilendiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. erkekleri uyandıran, tutkularını ateşleyen ve karşı konulamayan doğal kokular vardır. Neler mi?

Tarçın:
Bu baharatın cinsel isteği artırma özelliklerine sahip olduğu ve doğal afrodizyak olarak kulanıldığı bilinmektedir. Tarçının kokusu erkeklerin temel içgüdülerini cezp etmektedir. Bundan dolayı parfümlerde tarçın, yüzyıllardır erkekleri etkilemek için kadınlar tarafından kullanılmaktadır.