Günlük Hayatta En Çok Neyi Düşünürüz?

Günlük Hayatta En Çok Neyi Düşünürüz?

pin
Erkeklerin Her 7 Saniyede Cinsellik Düşündükleri Doğru mu? Bir saate 500 den fazla ve bir günde 8 bin (16 saat uyanık olduğu düşünülürse) defa gerçekten erkekler seksi düşünebiliyor mu? Bir insanın aldığı nefesten bile çok.

Amerikadaki Kinsey institute' nin yaptığı araştırmanın sonucuna göre her 7 saniye de bir erkeğin seks düşünmesi koca bir abartı ve yalan.

Yapılan araştırmada; erkeklerin %54 ü günde birkaç kez, %43 ü haftada birkaç kez veya ayda birkaç kez ve %4 ü ayda 1 kez seksi düşündüklerini belirtmişlerdir.

Kadınların ise %19 u günde birkaç kez, %67 si hafta da birkaç kez veya ayda birkaç kez, %14 ü ise ayda 1 kez düşündüklerini söylemişlerdir.

Bu araştırmada Her yaştan erkek ve kadınlara bulunmaktaydı.

Ohio state üniversitesinin bir araştırma sonuçu ise;

Erkelerin;
  • Günde ortalama 19 kez seksle ilgili düşündüklerini yani her 1.26 saate seksel 1 tane düşüncülerinin olduğu
  • 18 kez yemek yemeyi düşündükleri
  • 11 kez uyumayı düşündükleri

Kadınların ise;
  • Günde ortalama 10 kez seks düşündükleri
  • 15 kez yemek düşündükleri
  • 8.5 kez de uyumayı düşündükleri.


Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR