İlk Kez Sizi Çıplak Gören Bir Erkeğin Düşüneceği 5 Şey

İlk Kez Sizi Çıplak Gören Bir Erkeğin Düşüneceği 5 Şey

pin
Başka bir kişi ile çıplak olmanın eylemi biraz gariptir. Bunu çok derinden düşünürseniz, sizi tamamen heyecandan çılgına döndürecek veya aşırı derecede korkmanızı sağlayacak hisleri yaşamanız kaçınılmazdır.

Bu kişi tabi ki güvendiğiniz bir kişi ki önünde tamamen çıplaksınız ve sizi yargılamamasını umut edersiniz.

Peki, erkekler sizi ilk kez çıplak gördüklerinde gerçekten ne düşünürler? Dürüst olarak söylemek gerekirse İlk olarak hiçbir şey düşünmeyecekler ve göz zevklerini tatmin edeceklerdir.

Sonra sizi kadın yapan şeylere yoğunlaşacaklardır. Göğüslerinize, kalçanıza, poponuza, eğrilerinize... Hatta çıplakken yürümenize bile odaklanacaklardır.

Çıplak anınızın zihinsel notunu beyinlerine not alacaklardır. Daha sonra mastürbasyon yaparken o anı düşünmeye çalışacaklardır.

Karşınızda durumun keyfini çıkaran sessiz bir erkek göreceksiniz. Herhangi bir stres belirtisi olmayan ve bütün her şeyiyle sadece size konsantre olmuş bir kişi göreceksiniz.

Normal durumların aksine karşınızda kendisine aşırı güvenen bir erkek göreceksiniz. Sakinleşmenizi ve rahatlamanızı hissettirmek için ellinden gelen her şeyi yapacaktır.

Eğer bu ikiniz içinde bir ilkse çıplak vücudunuz onun için bir endişe teşkil etmeyecektir. Daha çok sizi nasıl memnun edeceği, nasıl o anı uzatabileceği vs gibi şeyler ilgili meşgul olacaktır.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR