Maksimum Zevk için Pozisyonlar

Maksimum Zevk için Pozisyonlar

pin
Bazı pozisyonların cinsel zevki maksimize etmek için diğerlerinden daha faydalı olduğunu biliyoruz. İlişki sırasında kullanılmak üzere mevcut pozisyonların çokluğu konusunda açık görüşlülüğü korumak tatmin edici bir cinsel ilişki için ömür boyu akıllı bir strateji olabilir.

Kadınların sadece üçte biri karşı cinsle birleşme sonucu orgazma ulaşabilmektedir. Ancak bu istatistiği artırmak için ekstra mevcut yollar vardır.

  • Cinsel ilişkiye direkt klitoral stimülasyonlar ekleyin. Kadın veya eşinin cinsel ilişki sırasında klitoral glans'larını elleriyle veya başka bir cihaz yardımıyla uyarmaları orgazm şanslarını baya artıracaktır.
  • Kadının üste olduğu pozisyonlar kadın orgazmını kolaylaştırır. Üste olan kadının eşinin yüzüne doğru yaklaşması ile partnerlerin leğen kemikleri klitorisi uyarır.
  • Kadının üstte olduğu pozisyonda, eşinizin penis şekline bağlı olarak ileriye veya geriye eğilmek kadınların G - noktasını uyarabilir.
  • Kadının erkeğin üzerinde ters durduğu Cowgirl denilen pozisyonla kadının hareketleriyle doğru açıyı yakalamasıyla G noktası uyarılabilir.
  • Misyoner pozisyonu sırasında kadının alt sırt altına konan bir yastık yardımı ile cinsel bölgenin aşağı eğik durması ile G noktasına ulaşılabilir.
  • Birbirlerini daha iyi tanıyan çiftlerin kendilerinde bulacakları yeni pozisyonlar ile partnerini maksimum orgazma sürükleyebilir.


Cinsel isteğin herhangi bir türüne nazikçe ortak bir yaklaşım her zaman en iyisidir. Seks cinsel olaya katılanların tümü için eğlenceli ve zevkli olmalı. Yeni pozisyonlar denemek konusunda sadece meraklı olun ve eşinizle birlikte iletişim kurun. Pozisyonlar üzerine çeşitlemeler partnerler için hem ilişkilerine bir canlılık getirebilir hem de her ikisi için cinsel memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olabilir.

Kadınlar ve Erkekler için en zevk verici seks pozisyonları resimleri:

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR