Ön Sevişmenin Kadın İçin Önemi

Ön Sevişmenin Kadın İçin Önemi

pin
Nasıl bir ilişkisi olursa olsun kadın beyninin ve bedeninin arzu edildiğini, istenildiğini bilmek ister. Unutmayın ki en önemli cinsel organ beyindir.

Kadının kendisine ve bedenine emek verilmeden yaşayacağı cinsel ilişki hem kendisinde kırgınlık hem de önemsenmediği hissi yaratacaktır.

Önemli olan cinsel ilişki sırasında karşılıklı olarak birbirlerinin taleplerine gösterilen özendir. Bu özen kadın için çok önemlidir. Ön sevişme esnasında kadın vücudunun ürettiği sıvılar sayesinde ilişkinin kırmızı tarafı seks sırasında acı çekmez. Kadının uyarılması ile erkeğin uyarılması arasında fizyolojik farklar vardır. Kadının uyarılması için daha uzun zaman gerekebilir. Özellikle kadın için ön sevişme sırasında klitoris uyarısı çok önemlidir. Kadına ilişki sırasında gösterilecek bu özen hem kadında orgazmı kolaylaştıracaktır hem de seksin daha keyifli geçmesini sağlayacaktır.

Ön sevişmenin en can alıcı kısmı öpme ve okşamalardır. Kadınların %65 i ön sevişmeyi orgazma tercih ediyor.

Ön sevişmede bir erkek bir bayanı ne kadar mutlu ve tatmin eder ise geçirecekleri sevişme evresinde alacakları hazda o denli artar.

"iyi bir ön sevişme, hoş bir seksi tam bir fenomene dönüştürebilir"

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR