Orgazma Ulaşabilmenin 5 Kolay Yolu

Orgazma Ulaşabilmenin 5 Kolay Yolu

pin
Orgazmın ödüllü: Ulaşılmaz ve büyülü. Orgazma ulaşmak düşündüğünüzden daha kolaydır. Klitoral karışıklık ve stres gibi iki ana bloğu yıkarsanız, doruğa ulaştıran cinsel deneyimleri sürekli yaşayabilirsiniz.

Eğer tatmin olmayı daha da hızlandırmak istiyorsanız, vücudunuz tanımayı ve vücudunuzun tepkilerini öğrenemeye çalışın. Bunu da mastürbasyon deneyerek çok rahatlıkla öğrenebilirisiniz.

Partneriniz ile orgazmı hızlandırmak için, ilk kendinize zaman harcayın. Orgazmdan önce vücudunuza ve zihninize odaklanın. Çünkü vücudun uyarılabilmesi zihinde başlar.

Bu iç gıcıklayıcı ruh halini yetiştirmek için de önemlidir. "Her kadının cinsel zihinlerindeki hissetme ihtiyacı benzersizdir" . Bu mum ışığı veya yumuşak bir müzik, derin nefes alma ya da pornografik oyunlar gibi atmosferik durumlar yaratmak sizin için neyin işe yaradığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Gevşemeye, rahatlamaya çalışın. Yani orgazm ile ilgili kaygılarınız varsa, endişelerinizin gitmelerine izin verin. Çünkü her kadın vajinal ilişki yoluyla orgazm olmaz. Seks iki enerjinin doğal bir biçimde iç içe geçmiş olması anlamına da gelmektedir. Eğer kendinizi kasıyorsanız ya da bir orgazm olasılığı (olamama) üzerinde dikkatle konsantre iseniz, vücudunuz orgazm ile mücadele edecek ve ulaşabileceğiniz hedefi zorlaştıracaktır.

Çoğu kadında iki erotik ana alan vardır: Klitoris ve G noktası. Seks sırasında yıldızları görmek için en hızlı yol, bu stratejik bölgeleri uygun pozisyonlarla uyarmaktır.

''Aynı anda kadın vücudundaki birden fazla nokta uyarılabilir'' Vücudun farklı bölgelerine dokunuşlarla, orgazmı uyaran hisleri harekete geçirebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR