Turuncu Renk İçeriği İle Canlı Home Ofis Örnekleri

Aşağıdaki resimsel örneklerden çalışma odanıza turuncu rengi eklemenin bir çok yolunu bulabilirsiniz. Eğer yoğun olarak turuncu rengi kullanacaksanız, arka zemini turuncunun yumuşak veya mat tonlarından seçmeniz tavsiye edilmektedir. Ayrıca odadaki odak noktalarından birinde (masa, resim…) turuncu rengi seçebilirsiniz. Turuncu renk ile nötr renkler (gri, bej, mavi, turkuaz, sarı ve hatta siyah) birbirleri ile mükemmel derecede uyumludurlar. Turuncunun ekstra şıklık ve zerafet kattığı resimlerdeki modern home ofis örneklerini inceleyebilirsiniz;
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/18

Turuncu eğlenceli, enerjik ve çalışmak için uyarıcı aktivitesi ile hayat dolu bir renktir. Bu parlak ve koyu renkli home ofis dekorasyonu rengi son zamanlardaki en sıcak dekorasyon trendlerinden biri haline gelmiştir.

Aşağıdaki resimsel örneklerden çalışma odanıza turuncu rengi eklemenin bir çok yolunu bulabilirsiniz.

Eğer yoğun olarak turuncu rengi kullanacaksanız, arka zemini turuncunun yumuşak veya mat tonlarından seçmeniz tavsiye edilmektedir. Ayrıca odadaki odak noktalarından birinde (masa, resim…) turuncu rengi seçebilirsiniz. Turuncu renk ile nötr renkler (gri, bej, mavi, turkuaz, sarı ve hatta siyah) birbirleri ile mükemmel derecede uyumludurlar.

Turuncunun ekstra şıklık ve zerafet kattığı resimlerdeki modern home ofis örneklerini inceleyebilirsiniz;