Detoks Diyeti Kilo Vermek İçin Uygun mudur?

Detoks Diyeti Kilo Vermek İçin Uygun mudur?

pin
Detoks vücudu içten arındırmak ve temizlemek için popüler bir yoldur. Detoks diyet kilo kaybı elde etmek, anti-aging olarak ve vücuttaki zararlı toksinlerin atılması için bir yol olarak kullanılmaktadır.

Şimdiye kadar detoks diyetini ünlüler kullanmış ama aynı zamanda bilinçli vatandaşlar arasında da çok popüler idi. Disiplin gerektiren bu diyete başlamadan önce, insanlar diyetisyen tavsiyesi almalıdır.

Bu diyet bilimsel bir şekilde, bir diyetisyen gözetiminde yapılmalıdır.

Detoks diyetinin; 1 günlük – 3 günlük – 4 günlük ve 7 günlük planlar çerçevesinde dört farklı çeşidi bulunmaktadır.

Detoks diyetleri tüketilecek gıdaları ve miktarlarını son derece kısıtlamaktadır. Sadece su ve meyve suyuna bağlı ya da işlenmiş gıdaların ve yağların tüketilmemesini içermektedir.

Aynı zamanda egzersizlerde önemli bir parçasıdır. Forma girebilmek için % 80 diyeti ve % 20 eksersizleri uygulamak gerekmekte. Bunun içinde günlük 1 saat eksersiz önerilmekte.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR