Dr. Öz Onaylı 7 Günlük Sıkı Diyet ile 5 kg Zayıflama

Dr. Öz Onaylı 7 Günlük Sıkı Diyet ile 5 kg Zayıflama

pin
İstediğiniz her şeyi yediğinizi düşünün ve 1 hafta içinde 5 kg verin! Dr Oz onaylı olan Dr Joel Fuhrman'ın bu sıkı diyetindeki anahtar, besin değeri yüksek gıdaları (kalorisi düşük ve vitaminler, mineraller, fitokimyasallar ve antioksidanlar açısından zengin) istediğiniz kadar yiyebileceğiniz ve 3 basit diyet adımına da sadık kalarak 1 haftalık bir süreç de hızlı bir şekilde 5 kg verebileceğiniz söylenmektedir.

1. Adım: Her gün 90/10 Kuralı izleyin

Sonraki 7 gün boyunca,% 90 beslenmenizi besin değeri yüksek gıdalardan (Sebzeler, meyveler, tohumlar ve fındık, fasulye ve kepekli tahıllar) seçin ve kalan % 10 için ise sağlıklı yağlar, et ve süt tüketmeye çalışın.

  • Sabahları, hafif bir kahvaltı (meyve, yulaf, keten gibi – yumurta ve yoğurt yerinede yine meyve tüketerek gerekli vitaminleri alacağınız söylüyor Dr Fuhrman.
  • Öğlenleri, Ayrıca eğer bu diyeti yapıyorsanız fasulye en iyi arkadaşınız olacak.
  • Akşamları, hafif bol yeşillikli bir akşam yemeği

Adım 2: Gizli Silahları Kullanın

Dr Furhman göre, anti-anjiyojenik gıdalar (çilek, soğan ve mantar) vücudun yağ yakma mekanizmasını harekete geçiren gıdalardır. Bu besinleri ne akar çok yerseniz o kadar fazla kilo veririsiniz. Çünkü anti anjiyojenik besinler yağlara giden kan desteğini keser ve yağ hücrelerinin açlıktan ölmesini sağlarlar.

Adım 3: Detoks İçeceği

Toksinlerden kurtulmak ve hücre hasarını onarmak için detoks içerikli içeceklerden faydalanabilirsiniz. Nar ve çilek inflamasyonu azaltırken, limon suyu da doğal anti-bakteriyel özellikleri ile sindirime yardımcı olur ve stresi azaltır.

Malzemeler:

  • 1 bardak buz
  • 30 gram nar suyu
  • 1 bardak donmuş çilek
  • 1 adet Limonun suyu
  • Tüm malzemeye blenderdan geçirin ve dilediğiniz kadar su ekleyin.


Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR