Hollywood Diyeti - 48 Saatlik Mucize Diyet

Hollywood Diyeti - 48 Saatlik Mucize Diyet

pin
Hollywood Diyeti oldukça basit: 48 saat boyunca katı bir şey yememenizi ve vücudunuzun ihtiyaçları olan besinleri meyve sularından karşılamayı öngörmektedir. Ciddi kalori kısıtlaması ve hızlı kilo kaybını birleştiren holywood diyeti vücudu temizlemek için detoksifikasyon araçlı bir diyettir.

48 saat boyunca kafein, alkol, yiyecek ve sigara kaçınmanız gereken şeyler. 120 ml su ile 120 ml meyve suyunu birleştirip 4 saat boyunca yudumlamanız gerekiyor. Bunu günde 4 defa tekrarlamanız gerekiyor. Ayrıca her 120 ml sulandırılmış meyve suyu ile birlikte 240 ml su içmeniz gerekiyor. Yani günlük yaklaşık olarak toplamda toplam 2.4 lt (480 ml'si meyve suyu ve geriye kalanı su) sıvı tüketmeniz gerekiyor ve bunu 2 gün boyunca yapıyorsanız.

Resmi satılan Hollywood diyet şişesinin içeriğinde su, fruktoz, ananas suyu, portakal suyu, elma suyu, erik suyu, beyaz üzüm suyu, limon suyu, yabanmersini ekstresi, yeşil çay ekstresi, ginkgo biloba ekstresi ve üzüm çekirdeği ekstresi bulunmaktadır.

Hollywood Diyeti Güvenli mi?

''Yapılan bir araştırmada, doktor gözetiminde 27 gönüllünün iki günlük deneysel izlenimlerin de katılımcıların önemli miktarda kilo kaybına maruz kaldıkları ve herhangi bir tehlikeyle karşılaşılmadığı bildirilmiştir.'' Dr Joel Fuhrman Vanderbilt Üniversitesi

Bazı çevrelere göre ise ciddi bir biçimde kalori kısıtladığından dolayı vücut detoksifikasyonuna yardım edebilir. Ama kilo vermek için etkili ya da güvenli bir yöntem değil.

2 günden fazla ya da sıklıkla 2 şer günlük Hollywood diyetini uygulamak sağlık açısından tavsiye edilmemektedir. Haftada bir yapacaksanız. 2 gün diyet kuralarına uymalı ve geriye kalan günlerde normal beslenmenizi uygulamalısınız.

Hollywood Diyeti örnek menü (Hollywood Diyeti meyve suyunu hazırlama):

  • 1 su bardağı Portakal suyu
  • 1 su bardağı Kızılcık suyu
  • 1 su bardağı (Vanilya) soya sütü
  • 1 bardak Yoğurt
  • 2 yemek kaşığı buğday tohumu
  • 1/4 çay kaşığı Keten tohumu yağı

Bütün malzemeyi blender ile birleştirin ve ikiye bölüp 48 saat boyunca için. Ayrıca günlük en az 1.9 lt su içmeniz gerekmektedir.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR