Kadınlar İçin En Yeni ve En İyi Egzersizler

Bir kadının vücudunun her bölgesini çalıştıracak bu yeni egzersizlerle, vücudunuzu istediğiniz şekilde bir heykeltıraş gibi şekillendirebilirsiniz.  Pilates topu üzerinde eller ile dağcı tırmanışı  Faydası:Karın bölgesini sıkılaştırmak için en etkili yollardan biridir.  Nasıl yapmalı: Tamamen kollarınız düz iken pilates topu üzerinde vücut kaldırma pozisyonu. Vücudunuz ayak bileklerinizden başınıza kadar düz bir çizgi oluşturmalıdır. Duruşunuzu değiştirmeden yavaşça dizinizi olabildiğince göğsünüze yakın kaldırın ve 30 saniye bekletin. Sonra diğer diziniz için aynı hareketi tekrarlayın. 15-20 tekrar yapabilirsiniz.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/7

Fitness uzmanları arasında popüler bir atasözü vardır: ''en iyi egzersiz yapmadığın egzersizdir.'' En iyi sonuçları elde etmek için, düzenli olarak yeni yöntemlerle vücudunuza meydan okumanız gerekir. Eğer yeni egzersiz rejimleriyle önemli bir miktarda kilolardan kurtulmak ve vücudunuzu şekillendirmek istiyorsanız, ideal aktivite rutinlerine odaklanmak önemlidir.

Bir kadının vücudunun her bölgesini çalıştıracak bu yeni egzersizlerle, vücudunuzu istediğiniz şekilde bir heykeltıraş gibi şekillendirebilirsiniz.

Pilates topu üzerinde eller ile dağcı tırmanışı
Faydası:Karın bölgesini sıkılaştırmak için en etkili yollardan biridir.

Nasıl yapmalı: Tamamen kollarınız düz iken pilates topu üzerinde vücut kaldırma pozisyonu. Vücudunuz ayak bileklerinizden başınıza kadar düz bir çizgi oluşturmalıdır. Duruşunuzu değiştirmeden yavaşça dizinizi olabildiğince göğsünüze yakın kaldırın ve 30 saniye bekletin. Sonra diğer diziniz için aynı hareketi tekrarlayın. 15-20 tekrar yapabilirsiniz.