Kadınlar İçin En Yeni ve En İyi Egzersizler

Dambıl Lunge ofseti  Faydası: vücudun sadece bir tarafında bir ağırlığı tutmanız, karın kaslarınız ile kalça kaslarınızın daha çok çalışmasını sağlayarak hem çok fazla kalori yakılmasını hem de vücut dengesinin gelişmesini sağlar.  Nasıl yapmalı: Sağ elinizle bir dambılı omzunun üzerinde tutmaya çalışın. Sağ bacağınızı bir adım öne atın ve sağ ayak dirseğiniz 90 derecelik bir açı oluştursun. Sol ayağınızın dirseğini yere değdirmeye çalışarak eğilin. Sonra sol tarak için aynı hareketi tekrarlayın. 15-20 tekrar yapabilirsiniz.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
3/7
Dambıl Lunge ofseti

Faydası: vücudun sadece bir tarafında bir ağırlığı tutmanız, karın kaslarınız ile kalça kaslarınızın daha çok çalışmasını sağlayarak hem çok fazla kalori yakılmasını hem de vücut dengesinin gelişmesini sağlar.

Nasıl yapmalı: Sağ elinizle bir dambılı omzunun üzerinde tutmaya çalışın. Sağ bacağınızı bir adım öne atın ve sağ ayak dirseğiniz 90 derecelik bir açı oluştursun. Sol ayağınızın dirseğini yere değdirmeye çalışarak eğilin. Sonra sol tarak için aynı hareketi tekrarlayın. 15-20 tekrar yapabilirsiniz.