Kilo vermek için Kara Büyü

Kilo vermek için Kara Büyü

pin
Çoğumuzun çok iyi bildiği gibi, kilo vermek kolay değildir. Özellikle yaşlandıkça.

Tabii ki çözüm hızlı kilo kaybı ve çılgın diyetler değildir. Bunlar kemik kaybı ve kalp sorunlarına neden olabilir. Kilo verdiren ilaçlar da tehlikeli ve korkunç yan etkilere neden olabilir.

Anahtar her zaman olduğu gibi beslenmede yatıyor. Daha güvenli, yağ yakan ve kilo verdiren daha tatlı bir yol düşünün. Bu yol siyah meyan kökü şekeri.

Şeker aromaları içinde bulunan bileşik metabolik hızı artırmaya ve daha fazla yağ yakmaya yardımcı olmaktadır.

"tatlı kök" veya siyah meyan kökü olarak adlandırılan bileşik glısıretınık asittir. Bu bileşik aslında şekerden yaklaşık 50 kat daha tatlı ama vücudunuzun yağ yakımını artırır. Anahtar küçük ve güvenli dozlarda almaktır.

Maryland Medical Center Üniversitesi bir araştırma, iki ay boyunca günlük 3.5 gr siyah meyan kökü alan kişilerin önemli ölçüde kilo kaybettiklerini gözlemlemişlerdir.

Başka bir çalışmada, denekler üç ay boyunca her gün kendi uyluk üzerlerine meyan kremi sürdü. Sonunda fazla yağlarını kaybettikleri gözlemlenmiştir.

Bu özellikle kadınlar için iyi bir haber. Çünkü uyluk ve kalça yağlarını kaybetmek en zor olandır.

Siyah meyan kökü miktarını ve alma süresini ayarlamanız lazım. Çok fazla meyan kökü sağlık problemlerine neden olabilir.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR