Orta Zincirli Trigliserit Yağ: Kilo Vermede Gizli Silah

Orta Zincirli Trigliserit Yağ: Kilo Vermede Gizli Silah

pin
Orta zincirli trigliseritler, hindistan cevizi yağı içinde bulunan sağlıklı yağlardır. Orta zincirli trigliseritler konsantredir.

Bu yağlar vücudu temizler, kalıcı enerji verir ve depolanmış vücut yağlarını yakmak için gerekli araç görevini görürler.

Orta zincirli trigliseritler yağlar diğer zayıflama takviyelerine göre daha az pahalı ve daha hızlı çalışır. Çünkü sıvıda kolay emilir.

Piyasada gizemli ve karanlık özel karışımların aksine, bilimsel çalışmalarla güvenirliği kanıtlanmıştır. Araştırmalar gösteriyor ki, Orta zincirli trigliseritler yağlar kilo kaybını pozitif yönde etkilemektedir. Yağ oksidasyonunu teşvik ederek çalışmaktadır. Büyük yağ moleküllerini kırarak küçültür ve vücutta biriken yağların azalmasına yol açar.

Tatsız ve kokusuzdur. Bu yüzden salata soslarında kullanmak için mükemmeldir. Sabahları kahveye yağı ekleyerek vücudunuza gün için gereken yakıtı vermek için harika bir yoldur. Bir çalışmadan sonra bir protein shake içine karıştırma Vücudunuzun kas inşa etmek gerekiyor sağlıklı yağ verir.

Günde 1 kez 28 gr alınmalıdır. Bu gramaj gün için gerekli olan enerjiyi verecek ve bazı vücut yağlarının yok edilmesini sağlayacaktır. Bu yağların hafif bir müshil etkisi olabilir, bu yüzden aşırıya kaçmayın.

Tabii ki, hiçbir şey sıkı çalışma ve akıllı seçimlerin yerini alamaz. Eğer çikolataya, keke veya pizzaya bu yağı ekler iseniz, kilo kaybetme hayali kurmayın. Eğer beslenmenizde düşük karbonhidratlı besinler, sağlıklı yağlar, yeşil yapraklı sebzeler ve temiz proteinleri tüketiyorsanız, o zaman orta zincirli trigliseritler yağlar yağlarınızı eritmeye yardımcı olacaktır.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR