Uyluk Bölgesinden Nasıl Kilo Verilir

Uyluk Bölgesinden Nasıl Kilo Verilir

pin
Uylukta sıklıkla vücuttaki yağların çoğu depolanmaktadır. Düzgün dengeli termojenik diyet ile birlikte bazı egzersizleri birleştirerek, kalçadan diz bölümüne kadar olan uyluk bölgesini daha ince ve çekici görünmesini sağlayabilirsiniz.

Egzersiz ile uyluk bölgesindeki kilolardan kurtulma:

Egzersiz kilo kaybı hedefinde en önemli yöntemdir ve çeşitli şekillerde diyetten de üstündür. Egzersiz ile; bazal metabolizma hızı koruyabilir, kaslarınızı güçlendirebilir, vücudunuzu sağlıklı tutabilir, duruş, eklem ve bağ dokularınızı stabilize etmesine yardımcı olabilirsiniz.

1.Kardiyo egzersizi ile tüm vücudu zayıflatmak: Bisiklet, yürüyüş, yüzme ve tüm vücudu hedef alacak herhangi sportif bir egzersiz. Bu egzersizlerle eklemleri ve kemikleri fazla zorlamadan vücudun yanı sıra, uyluk ve kalça bölgesinden ekstra kilo kaybetmenizi sağlayabilirsiniz.

2. Pratik İnceltici, Sıkı Uyluk Egzersizi: Normal kilo aralığına giren ve mükemmel şekli yakalayan kişiler bazen hedefli bir yaklaşımla sadece lokalize bölgelerindeki yağların yakımı içim bazı egzersizleri kullanmak zorunda kalırlar. Aşağıdaki videoyu seyrederek aynı çalışmaları kendinizde uygulayabilirsiniz.
3. Egzersiz sonrası yeterli Güzellik istirahat yapmak: Egzersiz ve fiziksel aktivite hücreleri uyarır ve metabolizmayı artırır. Ancak düzenli egzersiz ve sağlıklı kilo kaybını korumak için egzersiz sonrasında vücudunuzun dinlendirmeniz tavsiye edilir.

Uyluk bölgesinden kilo vermek için sağlıklı diyet:

  • İçeceklerde tatlıları sınırlayın
  • Düşük karbonhidratlı diyetleri tercih edin: Günlük karbonhidrat alımınız 170 ile 240 geçmemeli. Günlük alınacak yağ miktarının da 35 ile 60 gramı geçmemesi önerilmektedir.
  • Düşük kalorili diyetlere sadık kalın
  • Ketogenic (Keto) diyeti deneyin


Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR