Yeni İsveç Diyeti

Yeni İsveç Diyeti

pin
İsveç diyet sistemi nazikçe metabolizmayı artırır, iştahı azaltır ve kilo kaybını tanıtmak için sindirime yardımcı olur.

İsveç diyeti; besleyici vitaminler, mineraller, gerekli amino asitler ve yemek yerken kilo kaybı için gerekli olan eloktrolitler ile yüklüdür. Ayrıca lifli yiyecekler ve yeşil çay içerir. İsveç Diyeti hafifçe zararlı toksinlerin vücuttan temizler, metabolizmayı uyarır ve sağlıklı kilo kaybını başlatmak için iştahı bastırır. Aynı zamanda bir beslenme planı ve günlük 20 dak egzersiz kurallarını içerir.

İsveç diyetinde bir hafta sonra vücut yağlarında %3 kayıp mümkün olabilmektedir.

İsveç Diyeti; yoğun hücresel beslenme için gerekli olan 30 yaşam arttırıcı bitki, meyve özleri, amino asitler, vitaminler ve mineraller oluşturduğu sinerjik bir karışımı içerir.

Haftalık yaklaşık 1- 1.3 kilo verilebilmektedir. 1-2 kilo verecekseniz 1 haftalık program yeterli olmakta ama eğer 1 den fazla kilo verecekseniz uzun bir programın kurallarına uymak gerekiyor.

3 ayda bir tekrarlanması öngörülen bir diyettir.

Diyetle ilgili günlük menülerinizi bir diyetisyen yardımıyla oluşturmanız gerekmektedir.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR