Zayıflamak İçin Sarımsak Çayı Diyeti

Zayıflamak İçin Sarımsak Çayı Diyeti

pin
Angelina Jolie'nin zayıflama yöntemi olarak bilinen 'sarımsak çayı', Sayısız faydası bulunan ve birçok ülkede soğuk algınlıkları ve bağırsakları çalıştırmak için tüketilirken aynı zamanda incecik bir görünüme kavuşabilmenize de yardımcı olabilir.

Ünlü diyetisyen Ender Saraç'ın kendisine müracaat eden ve zayıflamak istediklerini bildiren kişilere sarımsak çayını kullanmalarını öneriyor.

Angelina Jolie'nin11 kilo vermesini sağlayan sarımsak çayının tarifi;

Malzemeler :
  • 3-4 parmak ucu kadar taze zencefil
  • 2 iri diş sarımsak
  • 2 çay kaşığı bal kaliteli ve katkısız bal
  • 1 çay kaşığı limon suyu

Hazırlanışı :

3-4 parmak ucu kadar taze zencefil 2 büyük bardak suda 6 dk. kaynatın, içine 2 iri diş hafif ezilmiş sarımsakları koyun 5 dk. demlensin, süzün, 1 çay kaşığı limon suyu ekleyin, çok az bal koyup ılık-sıcak arası için. Bu çayı günde 2 fincan; ne çok aç, ne çok tok olmayacak şekilde içiniz.

Çayı içtikten sonra ağzınızda hiçbir şekilde rahatsız edici bir kokusu tadı yok. İstediğiniz kiloya ulaşana kadar sarımsak çayı kürünü uygulamanızda hiçbir sakınca yoktur.

Afiyet olsun.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR