Zayıflatan 14 Bitkisel Çay Çeşidi

Kilo vermenize yardımcı olacak, dünyanın değişik yerlerinden 14 çay çeşidi:  Yıldızlı anason çayı Yıldızlı anason anavatanı Çin olan ve yaprak dökmeyen küçük bir ağacın meyvesidir. Sindirim sağlığını teşvik ederek vücudun su ağırlığı tutmasını engellemektedir. Ayrıca romatizma için geleneksel çarelerden bir olarak kullanılmakta ve bazen de yemeklerden sonra sindirime yardımcı olması için tohumları çiğnenmektedir. Dikkat edilmesi gereken şey ise Japonya'da yetişen yıldızlı anason ile tamamen birbirlerine benzemesidir. Japon yıldızlı anason zehirlidir ve tütsü amacıyla kullanılmaktadır.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/14

Geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde, çay sağlıklı içeceklerden biri olarak takdir edilmiştir. Tanenler ve flavonoidler gibi temel antioksidanlar ile kaynaştırılmış olan çayın tek bir fincanında bile birçok sağlıksal fayda mevcuttur. Kilo kaybına yardımcı olmak için enerji düzeylerinin artırılması ise bunlardan bir tanesidir.

Kilo vermenize yardımcı olacak, dünyanın değişik yerlerinden 14 çay çeşidi:

Yıldızlı anason çayı

Yıldızlı anason anavatanı Çin olan ve yaprak dökmeyen küçük bir ağacın meyvesidir. Sindirim sağlığını teşvik ederek vücudun su ağırlığı tutmasını engellemektedir. Ayrıca romatizma için geleneksel çarelerden bir olarak kullanılmakta ve bazen de yemeklerden sonra sindirime yardımcı olması için tohumları çiğnenmektedir. Dikkat edilmesi gereken şey ise Japonya'da yetişen yıldızlı anason ile tamamen birbirlerine benzemesidir. Japon yıldızlı anason zehirlidir ve tütsü amacıyla kullanılmaktadır.