Dünyanın En Çok Ziyaret Edilen 50 Turistik Mekanı

Ölmeden önce görülmesi gereken bu mistik yerler arasında Türkiyeden de bir mekan yer almakta. 3 binin üzerindeki egzotik dükkanı ve çok eski geçmişiyle Kapalı Çarşımız. Listenin 1 numarası her yıl yaklaşık 40 milyon ziyaretcisi ile Las Vegas Strip. Turistlerin dünyada en çok ziyaret ettiği 2. ve 3. yerler ise 39 milyon turist ile New York'un Times Meydanı ve 37.5 milyon ziyaretçiyi ağırlayan New York'un Central Parkı.  Sırası ile ziyaretçilerini büyüleyen 50 mistik yer: Las Vegas Strip (Yıllık ziyaretçisi yaklaşık 39.6 milyon)
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/50

Her yolculukta ki hedef en az bir cazibeli yeri görmeyi gerektirir. Dünyanın en ikonik yerleri her yıl milyonlarca ziyaretçisini kendisine çekmekte ve hayran bırakmaktadır.

Ölmeden önce görülmesi gereken bu mistik yerler arasında Türkiyeden de bir mekan yer almakta. 3 binin üzerindeki egzotik dükkanı ve çok eski geçmişiyle Kapalı Çarşımız.

Listenin 1 numarası her yıl yaklaşık 40 milyon ziyaretcisi ile Las Vegas Strip. Turistlerin dünyada en çok ziyaret ettiği 2. ve 3. yerler ise 39 milyon turist ile New York'un Times Meydanı ve 37.5 milyon ziyaretçiyi ağırlayan New York'un Central Parkı.

Sırası ile ziyaretçilerini büyüleyen 50 mistik yer:

Las Vegas Strip (Yıllık ziyaretçisi yaklaşık 39.6 milyon)