Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
(24 Ekim - 23 Kasım)

22 Ekim 2016, Cumartesi

Bugün Ay, sizin gibi su grubu bir burç olan Yengeç'te ilerlerken, . Güçlü adalet duygunuzu ilişkilerinize yansıtmak isteyişiniz, en doğal hakkınız. Uzak yollardan gelen teklifler karşısında düşünmeniz gereken konular gündeme gelecektir. . Bugün zaman kavramını unutturacak bir çok aktiviteler içinde olabilirsiniz.

21 Ekim 2016, Cuma

Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı farklı bir şekilde kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bugün; istediğiniz şartları gündeme getirmekten korkmuyor, hatta biraz da cesur davranıyorsunuz. Zamanın sizin için önemli olduğunu karşınızdaki kişilere kabul ettirecek ve işlerinize hız kazandıracaksınız

20 Ekim 2016, Perşembe

Güzel ve etkili konuşmalarınızla geçici aşklar gündeme gelebilir. Her zaman karşı karşıya kaldığınız durumlardan biri. Bu konuda nerede daha ciddi davranacağınızı biliyor ve gerekeni yapıyorsunuz. Dost çevresi içinde çok iyi anlaştığınız kişiye karşı çok önemsiz bir konuda gösterdiğiniz tavır hiç de hoş değil. Zaten, siz de bu konuda hatanızı daha sonra gördünüz. Onun gönlünü almak sizin elinizde.

19 Ekim 2016, Çarşamba

Yaşamda hiç bir şeyi yarım bırakmayı sevmiyorsunuz. Kızdığınız zaman ise, öfkenize hiç kimse dur diyemiyor. Çevrenizdeki herkes sizden çekiniyorlar. Son günlerde sorumluluğunuz iyice artmasına rağmen, enerjinizden hiçbir şey kaybetmiyorsunuz. Kişisel ilişkilerinizde sezgiye dayanan bir duygusallığınız var. Hiç kimse sizi tam anlamıyla anlayamıyor. 

18 Ekim 2016, Salı

Girdiğiniz ortamlarda kendinizden emin tavırlarınız ve etkileyici cümlelerinizde arkanızda bir hayranlık ordusu bırakacaksınız. Biraz da, bunu bilerek yapacaksınız. Çünkü şövalye ruhunuz ortaya çıkıyor.. Gireceğiniz ortamlarda tartışmalardan sakınmalısınız. Çevrenizdeki herkese bağırabilir ve çevrenizdekilere negatif yaklaşabilirsiniz.

17 Ekim 2016, Pazartesi

Aşk sizin için ciddi bir olay olmasına rağmen, çevreniz tarafından yanlış yorumlanıyorsunuz. Kendinizi yanlış ifade ediyorsunuz. Sürekli kendinizi savunmaktan yoruldunuz. Partneriniz duygularınızı paylaştığı zamanlar yaşama gücünüz artıyor. Kalbi boş olanlar için, ufukta güzel günler görülüyor. . Şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz.

16 Ekim 2016, Pazar

Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasınız..

GÜNLÜK BURÇ