Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
(20 Şubat - 20 Mart)

23 Ekim 2016, Pazar

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir

22 Ekim 2016, Cumartesi

Bugün bulunacağınız ortamlarda duygusal yönleriniz ortaya çıkabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, bugün bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu.

21 Ekim 2016, Cuma

Duygusal konularınıza ailenizin karışması hiç de hoş olmuyor. Bugün, onların fikrini almak için fikir danıştığınız konular başınıza iş açabilir. Karşıt tarafın olayları büyüterek gereksiz bir şekilde başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, partnerinizle aileniz arasına bazı sınırlar koymalısınız. Yaşamınızı renklendirmek için çaba sarf etmelisiniz.

20 Ekim 2016, Perşembe

Ani değişimlere hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Duygusallığınızı bir kenara bırakarak, mantığın gerektirdiği şekilde gelişmeleri değerlendirin. Çünkü, bu tür konularda sizi üzen benzer bir çok durumla karşılaştınız. Geçmişin sizde yarattığı hırslarınızı kontrol edin.

19 Ekim 2016, Çarşamba

 Gizlilik size çok cazip geliyor. En basit şeyleri bile önemli hale getirmeyi seviyorsunuz. İş arkadaşlarınızla aranıza koyduğunuz mesafe, yanlış anlaşılıyor. Onlar sizi seviyorlar ve uzak duruşunuza bir anlam veremiyorlar. Davranış biçiminizi değiştirin. Fark edilmemek en büyük sorununuz. Sinir sisteminizi güçlendirmelisiniz.     

18 Ekim 2016, Salı

Duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile, aşktan kopmanız kolay olmayacak. Bu dönem; çok fazla efor sarf etmeden, cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak istemeniz, onları mutlu edecek. Bu karizmatik dostlarınızın size iyilik yapma şansını onlara vermelisiniz.

17 Ekim 2016, Pazartesi

Çok hareketli bir gündesiniz. Parasal konularda da şansınız size yardım edebilir. Fakat, şansınızı da zorlamadan, dikkatli bir beklenti içinde olmalısınız. Bu arada, işinizle ilgili sizden beklenen ve öncelik kazanan konuyu hatasız sonuçlandırmaya bakın. Kafanıza taktığınız bir şeyi kısa sürede gerçekleştirmek istiyorsunuz.

GÜNLÜK BURÇ