Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
(21 Nisan - 21 Mayıs)

22 Ekim 2016, Cumartesi

Bugün duygusal bir burç olan Yengeç'te ilerleyen Ay, çevre ilişkilerinizi etkiliyor. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden, heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Olaylara hassas bir yorum getirmemelisiniz. Midenizle ilgili sorunlarınız olabilir.

21 Ekim 2016, Cuma

Bugün, aktif yapınızı ön plana çıkarabilecek işlerle uğraşmalısınız. Enerjinizi doğru kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Kariyerinizle ilgili gelişmeleri sessiz bir şekilde takip ediyorsunuz. Gücünüz, biraz da ailesel konularla paralel gelişiyor. Sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız zıtlaşmalar, yüzünden zor anlar yaşıyorsunuz.

20 Ekim 2016, Perşembe

Aile çevrenizin tepkilerini düşünmek bazen atmanız gereken adımlarınıza engel oluşturuyor. Onlara karşı sorumluluklarınızın bilincinde olmak sizin için önemli fakat başarısız olduğunuz zamanlarda tek başınıza kaldığınızı unutmayın. Bu nedenle kalıplaşmış bazı düşüncelerden kurtulmalısınız. Kendi çabanızla gerçekleştireceğiniz kazanımların size getireceği yenilikler sizin ufkunuzu çok geliştirecek.

19 Ekim 2016, Çarşamba

Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Yaptığınız her iş özen ve dikkat istiyor. Üstelik fazla sorumluluk almanız, sizin iki kere daha fazla dikkatli olmanızı gerektiriyor. Herkesin gözü üstünüzde ve bunları biliyor olmanın rahatsızlığınızı taşıyorsunuz. Siz her zaman mantığınızı savunduğunuz için, işin içine hisler karıştığı zaman, gereksiz problemler yaşıyorsunuz. 

18 Ekim 2016, Salı

Yaşamın biraz da cesaret olduğunu bu dönemde, özgüveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz. Özellikle, sınırlarınızı aşan gücünüzün temposundan başınız dönebilir. Romantik olmaktan bir türlü vazgeçemediğiniz bir gerçek. Fakat bu özelliğinizi yakın aile ilişkilerinizde de kullanmak isteyeceksiniz.

17 Ekim 2016, Pazartesi

Küçük olaylardan dolayı sakın kendinizi güvensizlik sendromuna sokmayın. Böyle bir durum, sizin işleriniz için en büyük tehlike demektir. Ortam gereği çabuk davrandığınız yerlerde, hızlı konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sırada verdiğiniz sözlere dikkat edin. Sosyal açıdan kötü durumda olan insanlar için çalışmalar yapmak, sizi yaşama karşı enerjik yapıyor.

16 Ekim 2016, Pazar

Venüs karşıt burcunuzda ilerliyor ve enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçiyorsunuz.

GÜNLÜK BURÇ