İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
(22 Mayıs - 21 Haziran)

22 Ekim 2016, Cumartesi

Bugün duygusal kırıklıklara açık bir gününüzdesiniz. Olayları abartarak, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Ay'ın bulunduğu konum bilinçaltınızı yoğun etkiliyor. Eskimiş duygularınızın size faydadan çok zarar verebileceğiniz unutmamalı ve yaşamınızdaki olaylara hakim olmasını bilmelisiniz.

21 Ekim 2016, Cuma

Enerjik yapınızı zorlayan işleri seviyorsunuz. Sıradan ve tek düze işler size göre değil. Bugün, şartlarınızı zorlamalısınız. Zaman akışı içinde bazı olayları kendi bünyenize göre yeniden yapılandırıyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Duygusal konularda, aşkı acılar içine hapsetmişsiniz. ve siz hüzünlerinizle alay ediyorsunuz..

20 Ekim 2016, Perşembe

Partnerinizin size karşı sorgulayıcı tavırlarından çok rahatsız oluyor ve çok ciddi sonuçlara mal olacak aksi tavırlar içine giriyorsunuz. Daha yumuşak bir şekilde olaya yaklaşarak, ona hak verebilirsiniz. Bu şekildeki bir yaklaşım size zarar değil yarar getirecek. Şimdiye kadar hep düşünce bazında olan bazı konularda somut adımlar atabilir, konuyla ilgili gerekli bilgileri elde edebileceğiniz kişilerle görüşmeye başlayabilirsiniz.

19 Ekim 2016, Çarşamba

Çevrenizle farklı dilleri konuştuğunuzu biliyorsunuz. Onlar sizin düşündüğünüz her şeyi, yanlış algılıyorlar. Yenilikleri sevmeniz, tutucu çevreler tarafından hemen benimsenmiyor. Fakat siz aldırmıyorsunuz. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Keşfettiğiniz her yeni şey, adeta sizi büyülüyor. Derin ilişkiler sizde zorlayıcı bir etki yapıyor. 

18 Ekim 2016, Salı

Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere kalkışacaksınız. Üstelik dostlarınız için kendinizi ön satıhlara atabilirsiniz. Kendiniz kadar çevrenizi düşünmeniz tabii ki çok güzel. Fakat zaman zaman aşırıya kaçabilir, sevdiklerinizin de, harcamalarını denetlemek isteyebilirsiniz. Artık geçmişin hesabını yapmak istemiyorsunuz.

17 Ekim 2016, Pazartesi

Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede; belirttiğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. Fevri davranarak şikayetçi olmayın. İşinizle ilgili sizin isteğinizin dışında sorular sorulmasından hoşlanmıyorsunuz. Yardıma ihtiyacınız olduğu durumları da kendiniz belirlerseniz, verimli oluyorsunuz. Çalışma hayatınızda sizden yüksek performans bekleniyor.

16 Ekim 2016, Pazar

Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. . Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız. Terazi'deki Venüs 'den olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün, zihinsel aktivitenizin oldukça yüksek.

GÜNLÜK BURÇ