Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
(21 Ocak - 19 Şubat)

19 Ocak 2019, Cumartesi

Nelerin üstesinden geldiğini gördükçe kendine olan güvenin artacaktır. Motive olduğunda kimseye kulak asmıyorsun.

18 Ocak 2019, Cuma

Nelerin üstesinden geldiğini gördükçe kendine olan güvenin artacaktır. Motive olduğunda kimseye kulak asmıyorsun.

17 Ocak 2019, Perşembe

Bugün çok ısrarcı olduğunu görebilirsin. Çevrendeki kimsenin düşüncelerini eleştirmesine tahammül edemiyorsun. Kapı dışarı göstermek zorunda kalacağın diyaloglar yaşanabilir. Her şeye rağmen sinirlerine hâkim olman gerekebilir. Uzun zamandır konuşmaktan kaçtığın bir konu bugün karşına gelebilir.

16 Ocak 2019, Çarşamba

Kalabalıklara öncülük edeceğin bir gün. Ama ben bugün insanlara direktiflerde bulunmanı ya da onları yönlendirmeni tavsiye etmem. Ay'ın konumu aldığın kararların geçici olabileceğini ve çok çabuk fikir değiştirebileceğini vurguluyor. Aman dikkat! Bugün gönlüne ne sığdırmak istiyorsan onu yapacaksın. İşlerine, gündelik hayatına ve ailene özel bir iltimas olacak.

15 Ocak 2019, Salı

Hareketlerinin duygularına bağlı olduğu bir gündesin. Aldığın kararlardan daha sonra pişmanlık yaşayabilirsin. İçine kapanma eğiliminde olmamaya özen göstermelisin. Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmen hem içini açacak hem de yaşadığın ruh halinden sıyrılmana yardımcı olacaktır. Gün içerisinde yeni gelişmeler yaşayabilirsin.

14 Ocak 2019, Pazartesi

Derin bir nefes al! Çünkü ocak ayının ilk günlerinden bu yana kariyer yaşamında sana zorluklar çıkaran gezegenlerin seyri değişiyor. Haftanın ilk günü itibariyle çalışma ortamında uzun soluklu, güncel düzenlemelere gidebilir tam anlamıyla liderlik misyonunu üstlenebilirsin. Kendi işini yapan bir Koç burcuysan, sürüncemede olan ödemelerini tahsil etmek, seni epey ferahlatacak.

13 Ocak 2019, PazarGÜNLÜK BURÇ