Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
(24 Kasım - 22 Aralık)

24 Ekim 2016, Pazartesi

Düşüncelerinizi yenilemekten kaçınmalısınız. Değişim içinde olduğunuz farkındasınız ve olaylara kendinizi teslim etme konusunda çekimser davranabilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa, aşkınız testten geçecek. Yaşadığınız dengesizliklerden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, aşırıya kaçmadan temkinli davranışları tercih etmelisiniz.

23 Ekim 2016, Pazar

Venüs, sizi ve çevrenizi sınama şansı verirken, kendinizi aşma konusunda sizi daha da güçlendiriyor. Arkadaş çevrenizde sanatsal olayların gündem kazanacağı bir dönem. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Çevrenize karşı temkinli ve duyarlı davranıyorsunuz. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz.

22 Ekim 2016, Cumartesi

Venüs burcunuzda size fiziksel anlamda gerekli motivasyonu veriyor. Bugün, ailevi konular üzerinde odaklaşabilirsiniz. Özgürlükçü yapınız engellere takıldığı zaman huzursuz olabiliyor ve sevdiklerinizin desteği, motivasyon kaynağı haline gelebiliyor. İçsel karmaşa yaşayacağınız bir gün. Unuttuğunuz sağlık problemleri gündeme gelebilir.

21 Ekim 2016, Cuma

Bugün, düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır izleyeceksiniz. Kendinize güveniyorsunuz. Ödün vermeyen yapınızı herkes biliyor ve sorunlarına kesin çözüm getirdiğiniz kişiler her fırsatta sizi savunuyorlar. Enerjinizi çevresel ilişkilerinizde kullanırken, tepki almaktan korkmayacaksınız. Aşk yaşantınız da bu durumdan etkilenebilir

20 Ekim 2016, Perşembe

Çevrenize gösterdiğiniz ilgiyi en yakınlarınıza göstermiyorsunuz. Aksine onların hatalarını tartışma konusu yapıyor, kırıcı tavırlar içine giriyorsunuz. Bu konuda kendinizi kontrol etmelisiniz. İşinizle ilgili olabilecek gelişmelerde daha cesur ve radikal kararlar almaktan çekinmeyin. Bilgi eksikliğinizde sizin yanınızda olacak kişilerin varlığını hiçbir zaman unutmayın. Mantıkla duygu arasında kalmayın.

19 Ekim 2016, Çarşamba

 İyimser yapınızı başkalarının anlaması mümkün değil. Her an herkese yardım etmeye hazırsınız. Üstelik hiçbir karşılık beklemezsiniz. Her zaman yanlış anlaşılmak gibi bir probleminiz var. Siz yine hiçbir şeye aldırmıyorsunuz.. Sevdiğiniz kişi ile, önce paylaşmak duygusunu yaşamak istersiniz. Sıcakkanlı yapınız yüzünden Her zaman karşı cinsle aranda bir problem olacaktır. 

18 Ekim 2016, Salı

Hayal kırıklıklarına karşı tedbirli olmalısınız. Yakın arkadaşlarınızın kişisel çıkarları yüzünden zarar görebilirsiniz. Yaşamınızın en hareketli ve hızlı günlerini yaşayacağınızı bilmelisiniz. Ortaklıklar konusunda istenmeyen küçük tartışmaların bozulmasına neden olacaktır. Enerjiniz güçlü ve çarpıcı. Kendinize güveniyorsunuz ve karşı cins üzerinde etkilisiniz.

GÜNLÜK BURÇ