Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
(22 Haziran - 23 Temmuz)

21 Ekim 2016, Cuma

Kişiliğiniz gereği her şeye sabırla yaklaşıyor ve olayların gelişimini bekliyorsunuz. Farklı ortamlarda, huzursuz yapınız ortaya çıkıyor. Aşk konusunda, sevdiğiniz kişilerin, duygusal problemleri kafanızı kurcalayabilir. Onun istekleri doğrultusunda yeni bir yapılanmaya gidebilirsiniz. Sağlık konusunda kendinizi enerjik hissedeceksiniz

20 Ekim 2016, Perşembe

Duygusal konularda biraz daha cesaret ve atılganlığa ihtiyacınız var. Partnerinizden gelen istekler sizi bazen çaresizlik içinde bırakıyor. Bu çelişkiyi aşmak size bağlı olacak. Ayrıca kararlarınızı verirken çevre şartlarınızı da geri plana atın. Sizin şartlanmanıza neden olan etkenler nedeniyle mutsuzluklar yaşadığınızı unutmayın. Size bir arkadaş gibi davranan en yakın aile büyüğünüzden alacağınız destek sizin için önemli olacak.

19 Ekim 2016, Çarşamba

 Belleğiniz çok güçlü. Yaşadığınız hiçbir olayı unutmuyorsunuz. Bazıları için, kinci olarak tanınsanız bile, siz kendinize toz kondurmuyorsunuz. İş ilişkilerinizde aşırı sabırlı davranışlarınız sizi adım, adım başarıya götürüyor. İçinizde hala, çocuksu duygular taşıyorsunuz. Gerçeklerden kaçarak bir yerlere varamazsınız. Aşırı güven aradığınız için, ilişkilerinizde sorunlar yaşamaktan kurtulamazsınız. 

18 Ekim 2016, Salı

Bulunduğunuz koşulları çevrenizdeki kişilerin tepkisiyle birlikte harmanlayacaksınız. Önce değer vermek istemeseniz bile, daha sonra olabilecek eksileri düşünecek ve vazgeçeceksiniz. Sağlığınızla ilgili bir sorun görünmüyor fakat, uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı.

17 Ekim 2016, Pazartesi

Tercihlerinizi yanlış kullanmamalısınız. Karşıt burcunuzda Mars Ve Plüton'dan aldığınız olumsuz etkiler yüzünden ani davranışlara kalkışabilirsiniz. Aykırı düşüncelerinizle ön plana çıkmanız gerekmiyor. Konu ne olursa olsun, farklı konuşmayı adet haline getirdiniz. Bugün nedense aşkınızı sıra dışı yaşamak istiyorsunuz.

16 Ekim 2016, Pazar

Venüs kombinasyon burcunuz Akrep'te ilerliyor. İçsel enerjinizin oldukça yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Bugün, hızlı ve aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen, karar verme konusunda zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyor ve kararlarınızda diretmeyi sürdürüyorsunuz.

15 Ekim 2016, Cumartesi

Yakın dostlarınızın sizinle aynı fikirde olduğunu görmek olumlu bir gelişme. Bugün, birlikte oturup; hepinizi ilgilendiren konularda sohbet edebilirsiniz. Uzun yollardan beklemediğiniz ilginç haberler gününüzün hoş geçmesine neden olabilir. Yeni beklentilere şimdiden hazır olun. Sıcak gelişmeler gündemde sizi bekliyor.

GÜNLÜK BURÇ