Bir Atkı veya Eşarbı Kaç Farklı Yolla Bağlayabilirsiniz?

Bir Atkı veya Eşarbı Kaç Farklı Yolla Bağlayabilirsiniz?

pin
Eşarp ve atkılar hakkındaki harika sırlardan biri, boyun bölgeniz sıcak olduğunda başka katmanlı giysileri giyecek olmayışınızdır. Bu tür aksesuarları tercih etmenin en büyük nedenlerinden birisi ise kolların özgürce hareket ettirebilecek olmasıdır.

Kışta iyice yaklaşmışken, eşarp ve atkı kullanmayı seven kişiler için farklı bağlama teknikleri ile görünümlerine küçük sihirsel dokunuşlar ile değişikler yapabilirler.

Boynunuza eşarp veya atkı bağlamın birçok farklı yolu vardır. Hem saç stilinize hem de giyim tarzınıza bağlı olarak bu öğretici videodaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Wendy Lookbook tarafından çekilen bu epik video hem ilham verici hem de öğretici. 25 fikirden oluşan atkı veya eşarp bağlamayla ilgili bu video hem erkek hem de kadınlar için atkı :
Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR