Cilt Rengini Açan En İyi Kremler

Koyu tenli insanlar daha fazla melanine sahiptirler. Cildinizde ne kadar melanin olduğu esasında genetikseldir. Ancak bazı kimyasallara maruz kalma, güneş ışığına maruz kalma, hormonlar ve cilt hasarı gibi etkenlerde melanin üretimini etkileyebilmektedir. Koyu ten rengini açmak için kullanılan bu ürünler; aynı zamanda çiller, yaşlılık lekeleri, sivilce izleri ya da hormonlarla ilgili renk bozulması gibi cilt problemlerini tedavi etmek için de kullanılmaktadır. En yüksek oy alan cilt rengini açan kremler ise şunlardır: Olay Natural White Day Cream - (Olay Doğal Cilt beyazlatma kremi) B3, B5 Pro & E vitamini içeriği ile kuru ve normal ciltlerin hepsi için uygundur.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/10

Parlaklaştırıcı, renk açıcı ve beyazlatıcı olarak da bilinen ten rengini açan ürünlerin hedefi derideki melanin denilen pigmentin azaltılmasını sağlamaktır.

Koyu tenli insanlar daha fazla melanine sahiptirler. Cildinizde ne kadar melanin olduğu esasında genetikseldir. Ancak bazı kimyasallara maruz kalma, güneş ışığına maruz kalma, hormonlar ve cilt hasarı gibi etkenlerde melanin üretimini etkileyebilmektedir.

Koyu ten rengini açmak için kullanılan bu ürünler; aynı zamanda çiller, yaşlılık lekeleri, sivilce izleri ya da hormonlarla ilgili renk bozulması gibi cilt problemlerini tedavi etmek için de kullanılmaktadır. En yüksek oy alan cilt rengini açan kremler ise şunlardır:

Olay Natural White Day Cream - (Olay Doğal Cilt beyazlatma kremi)

B3, B5 Pro & E vitamini içeriği ile kuru ve normal ciltlerin hepsi için uygundur.