Daha Seksi ve Büyük Bir Kalçaya Sahip Olmanızı Sağlayacak Hareketler

Daha Seksi ve Büyük Bir Kalçaya Sahip Olmanızı Sağlayacak Hareketler

pin
Her kadın biçimli ve güzel kalçalara sahip olmayı ister bunun için bıçak altına yatanlar bile vardır ama buna gerek kalmadan bazı ergersiz teknikleriyle buna sahip olmanız mümkün.

İstediğiniz kadar diyet yapın, doğru ve yeterli egzersizi yapmazsanız, hayal ettiğiniz görünüme ulaşamazsınız. Ama güzellik uzmanlarının tavsiye ettikleri egzersizleri her gün, günde bir kere yaptığınızda, elde ettiğiniz sonuca kendiniz bile inanamayacaksınız.
Bu hareketlerle çok daha sıkı ve güzel görünüşlü kalçalara sahip olup, sarkan yağlardan daha çabuk kurtulabiliriz!
Egzersiz sayesinde kalça büyütmek mümkündür. Egzersiz, beslenme ve dinlenme üç ayaklı bir bütündür.Gelişmeyi ne zaman görebilirsiniz? Bu sizin yaşınıza, kilo durumunuza, metabolizmanıza, kalıtsal ve çevresel özelliklerinize, antrenmanlarınızı verimli geçirmenizi ve saire bağlı olarak kişiden kişiye değişir fakat ilk bir ay da fayda görebilirsiniz altıncı ayda da. Ancak muhtemelen 6-7 ay sonra artık farkı görmeye başlayacağınızı düşünüyorum.
Çalışırken setlerin son tekrarlarında kalçanızdaki yanmayı hissediyorsanız doğru yoldasınızdemektir.
Daha verimli bir çalışma için hareketlere başlamadan önce bu büyük ve güçlü kaslarınızı ısıtmalı ve biraz yormalısınız.Bu ısınmayı 5-10 dakika hızlı yürüme veya hafif koşuyla...

SQUATS HAREKETİ
En muhteşem kalça hareketlerinden biridir. Bacakları omuz genişliğinde açıp kolları uzatıyoruz ve yavaşça oturup kalkıyoruz. Tüm hareket yavaş çekimde yapılıyor.
Bu hareket bacaklarınızın güzelleşmesinde,Kalçanın doğal ve güzel bir şekle girmesinde ve Kalçanızın sıkılaşmasında etkilidir.

LUNGE HAREKETİ
Aynı şekilde baldır ve kalçalara süüüppper bir hareket. Daha sıkı kalçalar için bacaklarınızı daha fazla açmalısınız. Aynı şekilde yavaşça çöküp kalkıyoruz. 8-10 kez yapabilirsiniz. ARKAYA TEKME HAREKETİ
Gördüğünüz gibi bir bacak üzerinde sabitken diğer bacağı ileri ve geriye doğru düz bir şekilde kırmamaya çalışarak hareket ettirerek yapılır. Bu ileri hareket esnasında hem kalça hem bacağımızın üst kısmı sıkılaşırken geri hareket sırasında baldır ve kalça sıkılaşarak güzelleşir. Çok güzel bir egzersizdir. Yanma hissedene kadar yapabilirsiniz. YAN YATARAK KALÇA KALDIRMA
Bu hareketi yerde yapmakla işe başlayın. Eğer form durumunuz yeterli olursa bunu daha sonra bir sıranın üzerinde de yapabilirsiniz.

Daha büyük kalçalara nasıl sahip olabileceğiniz ile ilgili yapılması gereken egzersizler videosu izle:

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR