Doğal Yollarla Göğüs Büyütme Yöntemleri

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme Yöntemleri

pin
Doğal yollarla göğüs büyütme pahalı ve olası tehlikeli göğüs büyütme ameliyatı için etkili bir alternatiftir. Doğal olarak göğüs büyütme teknikleri göğüs boyutunu artırmaya ve aynı zamanda görünümünüzü iyileştirmeye yardımcı olur. Büyük ve biçimli göğüsler kadınların kendinden daha emin ve daha seksi hissetmesini sağlar.

Birçok farklı göğüs büyütme tekniği vardır ve sonuçları kadından kadına değişir. Bu yüzden istediğiniz sonuçları elde etmek için birkaç farklı yöntem denemek zorunda kalabilirsiniz. Unutmayın ki, doğal yöntemler ile göğüs büyütmeden olumlu sonuçlar alabilmek için zaman, sabır ve süreklilik gerekir.

Evde beslenmede değişiklikler

Bazı gıdalar doğal yollarla göğüs boyutunu artırmaya yardımcı olur. Bunlar susam tohumu (kalsiyum, demir, protein ve fosfor içerirler), üzüm çekirdeği özleri, şekerli gıdalar ve düşük yağlı süt ürünleri vb. gibi. Havuç, yeşil sebzeler ve tavuk çorbası gibi yiyecekler doğal yollarla meme boyutunu artırmak içi bol miktarda östrojen içerirler.

Evde Bitkisel Tedaviler

Göğüs boyutunu artırmak için şifalı otlar ve bitkisel yöntemler hem güvenli hem de son derece etkilidir. Özellikle kan sulandırıcı ilaçlar kullanıyorsanız ya da olası alerjik etkilerine karşı bu bitkisel yöntemleri denemeden önce doktorunuza danışın. Göğüs büyümesini teşvik eden bitkisel çözümler ise: Rezene tohumları, çemen tohumu özü, yabani yam, karahindiba kökü, karayılan otu …

Çemen otu doğal yollarla göğüs büyütme için en çok tavsiye edilen bitkisel çözümlerden biridir. Hap şeklinde kullanılabilir (bir günde üç kez alınması gerekir) ya da 2 bardak suya 4-5 yemek kaşığı çemen otu ekleyin ve kaynatın. Daha güçlü bir etki için bir tutam kimyon, meyan kökü, anason ve rezene ekleyebilirsiniz. Tadını tatlandırmak için 1 kaşık bal ekleyip içebilirsiniz. Günde 2 bardak içmeniz yeterlidir. Karışımın bir kısmını günde iki kez göğüslerinize masaj yaparak da kullanın.

Evde Egzersizler

Bazı egzersizleri doğal meme boyutunu artırmaya yardımcı olabilir. Bu egzersizler göğüs çevresindeki cilt ve kas dokularını hedef alarak göğüs boyutunu artırmaya yardımcı olur.

Aşağıdaki videodaki göğüs egzersizlerini günlük 10-20 set uygulayarak göğüs boyutunuzu geliştirebilirsiniz.Evde göğüs masajı

Bazı kaynaklar uygun teknik ile göğüslere masaj yaparak göğüs boyutunun hafifçe büyümesinin mümkün olacağını iddia etmektedirler. Bazen bu kaynaklar büyümeyi teşvik etmek için özel yağlar, kremler ya da cihazların kullanılmasını tavsiye etmektedirler. Göğüs masajını günde 2 kez 10-15 dak. yapmanız yeterlidir.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR