Doğal Yollarla Kaş Rengi Açma

Doğal Yollarla Kaş Rengi Açma

pin
Kaş rengini açma yüz özelliklerinizi yumuşatmaya, gözlerinizi vurgulamaya ve hatta cilt tonunuzu ve saç renginizi daha belirgin göstermeye yardımcı olabilir.

Sonunda mükemmel saç rengini bulduysanız ya da saç renginiz ile kaş renginiz uyuşmuyorsa, evde uygulayabileceğiniz doğal yöntemlerle kaşlarınızın rengini açmak için kolay ve çeşitli seçenekler mevcuttur.

Saç boyası veya hidrojen peroksit kullanmadan doğal yöntemlerle ya da makyaj ile kaşlarınızın rengini açmak için birkaç metot deneyebilirsiniz.

Eğer herhangi bir risk almak istemiyor ve renk tonu konusunda da emin değilseniz, soluk sarı göz farı ya da fildişi gölge ile kaşlarınızın rengini birkaç makyaj hilesi ile açabilirsiniz. Diğer geçici yöntemler ise kaş kalemi, kaş tozu veya yarı saydam bir kaş jeli kullanarak kaş renginiz açabilirsiniz.

Doğal yöntemlerle kaşların rengi nasıl açılır?

Doğal bitkisel yöntemlerle kaş renginin açılması kademeli ve birkaç hafta sürebilecek bir metottur. Kaş rengini açma için kullanılan en popüler bitki papatyadır. Bazen daha güçlü bir etki için kadife çiçeği ve taze limon suyu ile birlikte papatya kullanılır.

Eşit miktarda papatya çayı ve limon suyunu karıştırın. Yavaşça karışımı kaşlarınıza uygulayın. İstediğiniz sonucu alana dek bu metodu günlük uygulayın.

Ya da 1 çay kaşığı papatya ile 1 çay kaşığı kadife çiçeğini küçük bir kasede karıştırın. Bir kaç damla limon suyu da ekleyip bir kaşık yardımıyla malzemeleri karıştırın. Karışımın içine bir kaş aplikatörü fırça batırın ve kaşların üzerine sürerek 5 dakika bekletin. Nemli bir bez kullanarak kaşlarınızı silin. 2-3 hafta boyunca günde 1-3 kez bu yolu deneyebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR