En İyi Selülit Kremleri

Kremler, selülit için birçok tedavi seçeneklerinden bir tanesidir. En iyi selülit kremleri ise düşük kaliteli olanlardan kolayca ayırt edilebilir. En iyi ürünlerden bazıları klinik olarak test edilmiştir ve yağın sebep olduğu düzensiz görünümü azaltmadaki etkileri kanıtlanmıştır. Ayrıca ürünü kullanacak tüketicilerin, doğal maddelerle formüle edilmiş ürünleri (içeriğinde kokular, boyalar veya petrokimya gibi pek çok yapay maddeler varsa, satın almayın) tercih etmesi ve yan etkilerinin olup olmadığını bilmeleri gerekir. Selülit losyonu ve kremleri ilgili akılda tutulması gereken şeylerden biri de, etkileri geçicidir. Yani; kullanmayı bırakırsanız, en kısa sürede selülitler yeniden başlayacaktır.  Piyasadaki en iyi selülit kremlerinden bazıları ise; Clarins Body Lift Celülite Control, $69
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/10

Selülite genetik kombinasyon ve yaşam tarzı faktörleri neden olur. Temel olarak, bu faktörler deri altındaki yağın varlığından dolayı cilt üzerinde çukurlu, dalgalı ve düzensiz bir görünüm oluştururlar.

Kremler, selülit için birçok tedavi seçeneklerinden bir tanesidir. En iyi selülit kremleri ise düşük kaliteli olanlardan kolayca ayırt edilebilir. En iyi ürünlerden bazıları klinik olarak test edilmiştir ve yağın sebep olduğu düzensiz görünümü azaltmadaki etkileri kanıtlanmıştır. Ayrıca ürünü kullanacak tüketicilerin, doğal maddelerle formüle edilmiş ürünleri (içeriğinde kokular, boyalar veya petrokimya gibi pek çok yapay maddeler varsa, satın almayın) tercih etmesi ve yan etkilerinin olup olmadığını bilmeleri gerekir. Selülit losyonu ve kremleri ilgili akılda tutulması gereken şeylerden biri de, etkileri geçicidir. Yani; kullanmayı bırakırsanız, en kısa sürede selülitler yeniden başlayacaktır.

Piyasadaki en iyi selülit kremlerinden bazıları ise;

Clarins Body Lift Celülite Control, $69