Güzel Cilt Diyeti

Güzel Cilt Diyeti

pin
Muhteşem bir cilde sahip olmak söz konusu olduğunda, neleri yemeniz gerekir!

Gelecekteki hasarları önleyecek güçlü anti-agerlar la oluşturulmuş bir karışımın kulanıldığı tutarlı, rutin bir cilt bakımı genç ve parlak bir cilde sahip olmanın anahtarıdır.Ancak mükemmel cilde ulaşmak için tek yol bu değildir.Gün içerisinde ne yediğiniz ve ne yemediğiniz cildinizin bütünlüğü ve görünümünde hayati bir rol oynar. Beslenme uzmanları ve yazarları evrensel cilt bakım kaygılarını tamamen giderecek veya bir süreliğine durduracak en iyi gıdaları açıkladılar.

Daha düzgün ve çizgilerin olmadığı bir cilde sahip olmak için:Meyve ve sebzelerden geniş bir liste

NELER YENMELİ :Çilek, biber, portakal, brokoli, ananas, lahana, papaya, kivi ve...

Uzmanların açıklamasına göre temel cilt fonksiyonlarından kolojen sentezini sağlayan ve önemli bir antioxsidan olan C vitamini bunların herbirinde oldukca zengindir. Tam olarak hangi mekanizmanın çalıştığı bilinemesede yapılan son araştırmalar Cvitamini ile kırışıklar arasında gerçek bir bağlantı olduğunu kanıtlamaktadır.

Net, kusursuz bir cilt için: Her gün balık ve sebze tüketiminizi artırın.

NELER YENMELİ: Lahana ve ıspanak gibi lifli sebzeler, somon gibi taze balıklar, yapraklı yeşillikler

Omega 3 yağ asiteleri içeren balık ve özellikle A ve C vitaminleri içeren sebzeler cilt sağlığı için önemli besinlerdir.Amerikan dermatoloji dergisinde yayınlanan bir çalışmada araştırmacılar yeterince antioksidan almamakla beraber çok fazla miktarda karbonhidrat ve yağ tüketenlere oranla yüksek C vitamini alanların daha az kırışıklığa sahip olduklarına dair bir bağlantı olduğunu kanıtladılar.

Sağlıklı ve nemli bir cilt için:Sabah ve öğlenleri kahve yerine çay için

NE İÇMELİ: Organik kafein içermeyen yeşil çay.

Beslenme dergisindeki yeni bir çalışmaya göre,Yeşil çay cildin nemini artıran,cilde kan ve oxsijen akışını sağlayan pollifenol adlı antioksidandan büyük miktarda bulundurmaktadır.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
kadın sitesi reklam ver