Hangi Vücut Tipine Hangi Gelinlik

Hangi Vücut Tipine Hangi Gelinlik

pin
Hayalinizdeki elbiseyi bulmak için herhangi bir kural yoktur. Ama size yardımcı olabilecek kurallar vardır.

İri göğüslü bir gelin adayının; mükemmel bir kum saati silueti yaratması için, alt vücuda hacim ekleyerek vücut dengesini geri getirebilir. Yani top model gelinlik seçmeli. Ayrıca kalın bant askılı ve V yaka gelinlik tercih ederek daha güzel görünüm elde edebilir.

Uzun boylu ve ince gelin adayları; sütün elbiselerle ile gerçek bir podyum havası yaşayabilirler. Dantel bindirmeler ve düz bir etek ile donatılmış tarzdaki gelinlikle şık ve heykelimsi bir figür havası hissedebilirsiniz.

Minyon vücut tipleri büyük top elbiselerden uzak durmalı ve vücudunu saran elbiseleri tercih etmeli.

Kalın belli gelin adayları; beli ince gösterecek düz dantelli ve asimetrik drapeli modelleri tercih etmeli.

Omuzları geniş olan gelin adayları ise kişiyi zayıf gösterecek straplez yaka yerine dantel yakalı, askılı, kollu gelinlikler tercih etmeliler.

Büyük beden gelin adayları, dar ve balık modelli gelinlikleri tercih etmemeli.

Vücuduna oranla kısa bacak boyu olanlar, kabarık modellerden uzak durmalı ve dikkatleri gövdeye çekecek modelleri tercih etmeliler.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR