Hangi Vücut Tipine Sahipsiniz?

Armut şeklinde vücut tipi: vücudun üstü daha ince, altı daha geniş olan vücut tipidir. Kilo almaya eğimli ilk yer kalça ve uyluk civarıdır.  Spor: Koşmak en uygun egzersiz. Kas yapacak egzersizlerden uzak durulmalı (bisiklete binmek gibi). Basit plates hareketleri yapın.  Giyim: Doğru giyim tarzı ile daha seksi gözükebilirsiniz. Alt kıyafet seçim rengi koyu renkli, üst kıyafet rengi seçimi açık renkli olmalıdır. Üst taraf çizgili, alt taraf sade seçilirse de hoş gözükebilirsiniz. Aksesuarlar, slim buzlar, streç tişörtler, düğmeli gömlekler, katlı kıyafetler, çan tipi eteklerin hepsi sizi şık gösterebilir.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
2/5
Armut şeklinde vücut tipi:
vücudun üstü daha ince, altı daha geniş olan vücut tipidir. Kilo almaya eğimli ilk yer kalça ve uyluk civarıdır.

Spor: Koşmak en uygun egzersiz. Kas yapacak egzersizlerden uzak durulmalı (bisiklete binmek gibi). Basit plates hareketleri yapın.

Giyim: Doğru giyim tarzı ile daha seksi gözükebilirsiniz. Alt kıyafet seçim rengi koyu renkli, üst kıyafet rengi seçimi açık renkli olmalıdır. Üst taraf çizgili, alt taraf sade seçilirse de hoş gözükebilirsiniz. Aksesuarlar, slim buzlar, streç tişörtler, düğmeli gömlekler, katlı kıyafetler, çan tipi eteklerin hepsi sizi şık gösterebilir.