Hassas Ciltler İçin En İyi 10 Güneş Kremi

Hassas cilde sahip kişiler, yeterince zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı kendilerini korumak için daha da risk altındadırlar. Yağlı losyonlar ciltte sivilceleri tetikleyebilirler. Kokulu, boyalı ve alkol içerikli ürünler ise alerjik reaksiyonlara neden olabilir.  Hassaslar ciltler için en iyi güneş kremleri:  10. Dermalogica Super Sensitive Faceblock Çinko oksit, titanyum oksit, lavanta, yeşil çay ve meyan kökü maddelerin tamamen doğal bir kombinasyonundan oluşan Dermalogica Super Sensitive Faceblock Kokusuz ve renksizdir. SPF 30, 50 mililitresi 40 $ - 50 $
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/10

Bronzlaşma hevesi, kalitesiz güneş kremleri ve genel cilt bakımındaki tembellikler gibi faktörler cilt kanseri gibi ciddi hastalıklara yakalanma olasılıklarını maalesef artırmaktadırlar.

Hassas cilde sahip kişiler, yeterince zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı kendilerini korumak için daha da risk altındadırlar. Yağlı losyonlar ciltte sivilceleri tetikleyebilirler. Kokulu, boyalı ve alkol içerikli ürünler ise alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Hassaslar ciltler için en iyi güneş kremleri:

10. Dermalogica Super Sensitive Faceblock

Çinko oksit, titanyum oksit, lavanta, yeşil çay ve meyan kökü maddelerin tamamen doğal bir kombinasyonundan oluşan Dermalogica Super Sensitive Faceblock Kokusuz ve renksizdir.

SPF 30, 50 mililitresi 40 $ - 50 $