Pembe Dudaklara Doğal Yollardan Nasıl Sahip Olunur?

Pembe Dudaklara Doğal Yollardan Nasıl Sahip Olunur?

pin
Dudaklar hem erkekler hem de kadınlarda güzellik için büyüleyici bir etki yaratır. Ovma, nem sağlama ve uygun bakım dudakları pembe yapmanın anahtardır.

Doğal yollardan pembe dudaklara sahip olabilmek için dudaklardaki yabancı maddelerin temizlenmesi ve dudakların nemli tutulması gerekir. Limon, bal, zeytin yağı, aloe vera ve şeker gibi evde bazı doğal tedavileri deneyebilirsiniz.

Pembe Dudaklar İpucu 1. Bir çorba kaşığı süt ve zerdeçalı karıştırın. Dudaklara bu karışımı uygulayın. 5 dakika kalmasına izin ve daha sonra yıkayın. İki hafta boyunca tekrarlayın.

Pembe Dudaklar İpucu 2. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra, hafifçe dudaklarınızı da fırçalayın. Bu ölü tabakanın temizlenmesine, çatlamaları engellemeye ve aynı zamanda dudakları dolgun yapacaktır.

Pembe Dudaklar İpucu 3. Organik dudak kremi veya vazelin ile dudaklarınızı nemlendirmeyi unutmayın. Bu dudaklarda hem nem tutmaya yardımcı hem de pembe dudaklara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Pembe Dudaklar İpucu 4. Birkaç gül yaprağını parçalayın ve dudaklarınıza suyunu uygulayın. bu doğal gül balsamları dudakları sağlıklı tutacaktır.

Pembe Dudaklar İpucu 5. Isıtılmış limon yağı (1 yemek kaşığı), balmumu (2 yemek kaşığı), hindistan cevizi yağı (1 yemek kaşığı fırında on dakika ısıtılmış), ayçiçeği yağı (2 yemek kaşığı) ve limon yağını karıştırın ve buzdolabına alın. Soğuyunca dudaklarında uygulayın.

Pembe Dudaklar İpucu 6. Birkaç saat süt içinde gül yapraklarını bekletin. Püreleyin ve dudaklarınıza uygulayın, 15-20 dakika boyunca kurumaya bırakın ve sonra yıkayın. Gül hem dudaklarınızı nemlendirecek hem de doğal bir aydınlatma verecektir.

Pembe Dudaklar İpucu 7. Nar çekirdeğini ezin ve bir çorba kaşığı süt ile karıştırın. haftada iki kez dudaklarınıza bu hamuru uygulayın.

Pembe Dudaklar İpucu 8. Pancar pembe dudaklar için başka bir ev çözümdür. Sadece dudaklarınıza pancar suyu uygulayın ve bırakın.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR