Yaşa Meydan Okuyan Anti-Aging Yüz Maskeleri

Yaşa Meydan Okuyan Anti-Aging Yüz Maskeleri

pin
Eğer kırışıklıklar ve cildin sarkması hakkında endişeli kişilerden biri iseniz, genç görünümlü bir cilt elde etmek ve ince çizgileri azaltmak için bu yüz maskesini deneyebilirsiniz.

Kırışıklıkları azaltmak için en iyi ev yapımı anti-aging yüz maskeleri;

Papaya & Yoğurt Yüz Maskesi

Papaya parlak bir cilt ortaya çıkarmak için ölü cilt hücrelerini uzaklaştırmaya yardımcı olur ve papain denilen bir enzim bakımından zengindir. Yoğurt protein açısından zengin ve laktik asit doludur. Sadece iki maddeden eşit oranda alıp karıştırın ve cilde kalın bir tabaka olarak uygulayın. Uzanın ve rahatlayın. 15-25 dakika sonra durulayın.

Bal & Portakal suyu Yüz maskesi

1 çay kaşığı bal ve birkaç damla portakal suyunu düzgün bir şekilde karıştırın. Tüm yüzünüze bu karışımı sürün ve 20 dakika bekletin. Ilık su ile yüzünüzü yıkayın.

Üzüm Çekirdeği yağı & Yabanmersini Yüz maskesi

Yaban mersini C vitamini açısından doğal olarak zengin ve ciltteki kollajen düzeylerini artıran antosiyaninler denilen bir madde içerir. Üzüm çekirdeği yağı yağlı olmayan, ancak son derece besleyicidir. ¼ fincan yaban mersini ve 1.5 yemek kaşığı üzüm çekirdeği yağını birleştirin. Blender püre haline getirin. Bir yüz fırçası ile cilde sürün ve 10 dakika sonra durulayın.

Kakao & Süt Yüz Maskesi

Saf, şekersiz kakao tozu antioksidanlar açısından zengindir ve koruyucu yararları ile cilt için faydalıdır. Süt ölü cilt hücrelerini döken, cildi yumuşan ve pul pul olmasına yardımcı olan doğal laktik asit içerir. bir macun oluşturmak için iki malzemeyi birleştirin ve daha sonra cildinize uygulayın. 5 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm telif hakları magkadin.com ait olup; çalınması, alıntı yapılması, çoğaltılması gibi durumlarda ihtarda bulunmaksızın, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve ilgili kanun hükümleri gereği her türlü yasal mecrada haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı bilmenizi isteriz. Site kullanım koşulları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR