Yüz Şekline Göre Doğru Küpe Seçimi

Yüz şekli için doğru küpe seçebilen Kadınlar; bu basit zarif aksesuarlar ile doğal güzelliklerini vurgulayarak ifadelerini dengeler ve kalabalığın arasından yüz şekilleriyle sıyrılabilirler.  Öncelikle hangi yüz şekline sahipsiniz onu belirlemeniz lazım.   Oval yüz:  Oval yüz ideal bir yüz şekli olarak kabul edilir. Yüzünü oval ise, alın kısmı çene kısmından biraz daha geniştir. Baskın özelliğiniz elmacık kemikleri ve yüzünüz yanaklardan çeneye doğru hafifçe incelir. Hemen her şekil size yakışacaktır! Özellikle Üçgen küpeler sizi çok çarpıcı gösterebilir. Saçlarınız kısa ise top küpeleri tercih edebilirsiniz. Kolye seçiminde ise çok uzun olmayan sallantılı tasarımları tercih edebilirsiniz.
pin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1/5

Mükemmel küpe ile herhangi bir kıyafete son dokunuşu ekleyebilirsiniz. Çoğu kadın kendi genel stil, renk ve malzemelerine göre bu popüler aksesuarlar seçmektedirler.

Yüz şekli için doğru küpe seçebilen Kadınlar; bu basit zarif aksesuarlar ile doğal güzelliklerini vurgulayarak ifadelerini dengeler ve kalabalığın arasından yüz şekilleriyle sıyrılabilirler.

Öncelikle hangi yüz şekline sahipsiniz onu belirlemeniz lazım.

Oval yüz: Oval yüz ideal bir yüz şekli olarak kabul edilir. Yüzünü oval ise, alın kısmı çene kısmından biraz daha geniştir. Baskın özelliğiniz elmacık kemikleri ve yüzünüz yanaklardan çeneye doğru hafifçe incelir. Hemen her şekil size yakışacaktır! Özellikle Üçgen küpeler sizi çok çarpıcı gösterebilir. Saçlarınız kısa ise top küpeleri tercih edebilirsiniz. Kolye seçiminde ise çok uzun olmayan sallantılı tasarımları tercih edebilirsiniz.